WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Penis Sertleştirici Hap
Penis Sertleştirici Hap

Bitkisel 123 Ereksiyon Hapı 30 Tablet

EM-1342

Bitkisel 123 Viagra Ereksiyon Hapı 30 Tablet

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Bitkisel 123 Ereksiyon Hapı 30 Tablet Özellikleri

Erkeklerin cinsellikle alakalı sorunlarında ilk başvurdukları yöntemler genel olarak türü ürünlerdir. Oldukça büyük etkileri ile bilinmektedirler. Dolayısı ile dünya üzerinde ki bir çok erkeğin ilk tercihlerinden biridir. Bitkisel 123 ereksiyon hapı 30 tablet  ürünü de bunlardan birisidir. Yalnız normal  ürününün aksine %100 bitkisel olarak hazırlanmaktadır.

Ayrıca 30 tabletlik cinsel ilaçlar içerisinde en uygun rakama satılan ürünlerden de biridir. İçerisinde 30 tane sertleştirici ve geciktirici formda tablet yer almaktadır. Sadece sertleşme değil aynı zamanda erken boşalmayı geciktirme etkisine de sahiptir. 123 seks hapı bir erkeği cinsel açıdan tamamen donanımlı hale getirebilecek kapasiteye sahip ürünlerden biridir.

Sertleştirici 123 Tablet Nasıl Kullanılır

Seks haplarıErken boşalmayı geciktirici 123 tablet kullanımı için yapılması gereken ilk şey aç karna olmaktır. Bu etkiyi daha da arttırmaktadır. Daha sonra ilişkiye 35-40 dakika kala bol su ile ürünü tüketebilirsiniz. Su  veya meyve suyu en ideali olacaktır. Alkol ve asitli içecekler etki süresi ve etki seviyesi konusunda sıkıntılara neden olabilecektir. Süreninizin hemen bitimine yakın olarak sertleşme hali gözle görülür olacaktır.

1-2-3 Ereksiyon Hapı Fiyatları

Ereksiyon sağlayıcı 123 hap fiyatı online eczanemizde en uygun fiyat garantisi ile satılmaktadır. Sizler için bu ürünü piyasanın en uygun rakamlarına ulaştırıyoruz.  kalitesini hem bitkisel olarak hem de çok daha ucuz olarak satın alabilirsiniz. Bu dev fırsattan sizlerde yararlanmak ve daha bir çok ürünümüzü inceleme fırsatı bulabilmek için sitemizi değerlendirebilirsiniz.

Bitkisel Ereksiyon Hapı Yararları Ve Zararları

 

  • İsminden de anlaşılacağı üzere % 100 bitkisel cinsel ürünlerdendir.
  • Erken boşalmayı geciktirici ilaçlardandır.
  • Ereksiyon sağlayıcı özellikleri söz konusudur.
  • Cinsel performans arttırıcı ve bunu da nerede ise tüm gün boyunca  sürdürebilen bir üründür.
  • 18 yaşından büyükler içindir
  • Çocuklardan uzak tutunuz. 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.