WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

7 adet ürün bulunmuştur.

Filtrele

Geciktirici Krem Erken Boşalma Çözümü

Geciktirici kremler cinsel birlikteliklerinde erken boşalma sorunuyla karşı karşıya kalan erkeklere özel olarak üretilmiş olan ürünlerdir. Erken boşalma adı verilen problem cinsel ilişkide kişinin boşalma refleksini kontrol altına alamaması ve normalden çok daha kısa bir sürede orgazm olması durumudur. Erkeklerde genellikle yaşın ilerlemesine bağlı olarak fiziksel birtakım nedenlerden dolayı ortaya çıkan erken boşalma problemi kimi durumlarda genç yaşlarda da meydana gelebilir. Özellikle ilk kez ilişkiye girecek olan ve bundan dolayı stres, endişe, telaş ya da aşırı heyecan yapan erkeklerde erken boşalma problemine oldukça yaygın olarak rastlanılmaktadır. İleriki yaşlardaysa bu rahatsızlık vücuttaki fiziksel faktörlerden dolayı tetiklenir ve tedavi edilmediği takdirde psikolojik olarak boşalmayı kontrol etmek ciddi anlamda zorlaşır.

Bu gibi durumlarla karşılaşan erkeklerin kullanımı için üretilmiş olan geciktirici krem ürünleri içeriğindeki süper etkili geciktirici karışımlar sayesinde kişinin orgazm süresini uzatmakta ve uzun soluklu birliktelikler sağlamaktadır. Her iki tarafında keyif aldığı tutkulu bir cinsel birliktelik için, erkeğin ilişkiyi mutlaka uzun süre boyunca sürdürmesi gerekir. Çünkü kadınlar doğaları gereği cinsel açıdan oldukça güçlüdür ve orgazm olmaları için uzun süreli birlikteliklere ihtiyaç duyarlar. Erken boşalma sorunuyla karşılaşan erkekler bunu sağlayamadığı için partnerleriyle aralarındaki ten uyumunu kaybedebilir ve keyifsiz birliktelikler ortaya çıkabilir. Bu tarz durumlarla karşılaşmamak ve hem partnerinizi hem de kendinizi tamamen tatmin ederek keyifli birliktelikler yaşamak için erken boşalma sorununuzu kesinlikle ihmal etmemeli ve acilen geciktirici krem etkilerinden faydalanmalısınız.

Geciktirici Kremler Ne İşe Yarar?

Geciktirici krem çerçevesi altında üretilmiş olan çeşitli markalar ve boyutlarda birçok ürün bulunmaktadır. Erken boşalma tedavisi amacıyla üretilmiş olan geciktirici kremler içeriğinde afrodizyak etkili saf bitkisel karışımlar ile birtakım etken maddeler barındırmaktadır. Uzmanlar tarafından test edilmiş ve dermatolojik olarak onaylanmış olan erken boşalma önleyici kremler günümüzde erken boşalmanın tedavisindeki 1 numaralı yöntemdir. Özellikle son yıllarda ülkemizde de kullanımını ciddi oranda artırmış olan bu ürünler güncel olarak yüzbinlerce erkek tarafından düzenli olarak kullanılıyor. İçeriğindeki bitkisel karışımlar sayesinde erkeğin orgazm süresini uzatan gecikme kremleri bünyesinde herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez. Bu açıdan geciktirici krem kullanımında tereddüt ya da şüphe duyacağınız bir durum asla bulunmamaktadır.

 

En Etkili Geciktirici Kremler

Ülkemiz erkeklerinin yaygın olarak tercih ettiği en iyi geciktirici kremler, Eros geciktirici krem, Proloonging, Porcodile, Rhino, EroMarathon, V Pills ve Eros krem gibi ürünlerdir. Vücutta herhangi bir leke ya da renk bozukluğuna yol açmayan bu ürünler %100 organik karışımlardan üretilmiştir. Gecikmeyi sağlayan kremler kullanımının akabinde penis çevresindeki kan dolaşımını hızlandırır ve penis ucunda çok hafif düzeyde bir uyuşukluk hissi meydana getirir. Bu his sayesinde kişi boşalma refleksini çok kolay bir şekilde kontrol edebilir ve zorlanmadan ilişkiyi ortalama 20 – 25 dakika boyunca sürdürebilir. Peniste sağlanan uyuşukluk hissi ilişkiden alınan hazzı düşürmez ve tam aksine afrodizyak etkisi sayesinde daha da artırarak birlikteliği keyifli bir hale getirir.

Geciktirici Krem Eczane

Eczanelerde satılan geciktirici kremler online satış kapsamında Türkiye’nin en güvenilir cinsel sağlık eczanesi olan resmi satış sitemiz üzerinden hizmetinize sunulur. Online eczanemizde %100 orijinal bandrollü geciktirici kremler eczane garantili, faturalı ve barkodlu olarak satışa sunulan güvenilir ürünlerdir. Garantili geciktirici krem siparişleriniz sitemiz aracılığıyla İstanbul merkezli olarak ülkemizin bütün şehirlerine hızlı ve güvenilir bir şekilde ulaştırılır. Sizde uzun soluklu birliktelikler yaşayarak partnerinizle unutulmayacak gecelere adım atmak için sitemizi ziyaret edebilir ve kampanyalı geciktirici krem fiyatından yararlanarak siparişlerinizi verebilirsiniz.

Eros Doğal İçerikli Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Eros Geciktirici Krem Eros Doğal İçerikli Geciktirici Krem

Eros Doğal İçerikli Geciktirici Krem Erken Boşlamaya Çözüm

299,00
Erken Boşalan Erkekler Çözüm Proloonging Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Proloonging Delay Cream For Men Erken Boşalan Erkekler Çözüm Proloonging Geciktirici Krem

Erken Boşalan Erkekler Çözüm Proloonging Geciktirici Krem Eczane Fiyatları

659,00
Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem

Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem Eczane Satış

425,00
Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Rhino Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Rhino Long Power Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Rhino Geciktirici Krem

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm Rhino Geciktirici Krem Eczane Fiyatı

850,00
Ero Erken Boşalmanın Çözümü Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem Ero Erken Boşalmanın Çözümü Geciktirici Krem

Ero Erken Boşalmanın Çözümü Geciktirici Krem Eczane Satış

850,00
Ero Marathon Erken Boşalmayı Geciktirici Krem
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
Delay Geciktirici Krem Ero Marathon Erken Boşalmayı Geciktirici Krem

Ero Marathon Erken Boşalmayı Geciktirici Krem Eczane Sipariş

850,00
V Pills Garantili Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatı
Stok Durumu: VAR
 • Yeni
 • Kampanya
 • Ücretsiz Kargo
V - Pills V Pills Garantili Geciktirici Krem En Ucuz Satış Fiyatı

V Pills Garantili Geciktirici Krem En Ucuz Eczane Satış Fiyatları

399,00

Filtrele

Kategoriler

Markalar

Fiyat Aralığı

299 850
Kategorideki Çok Satanlar

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.