WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Delay Geciktirici Krem
Delay Geciktirici Krem

Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem

EM-1212

Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem Eczane Satış

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Erken Boşalma Sorununun Çözümü Porcodile Geciktirici Krem Eczane Satış

Geciktirici kremler, ilişkilere renk katan ve tamamen doğal maddeler ile üretilen ürünlerdir. Özellikle bu ürünler her hangi bir onay işleminden geçmeden sitemizde satışı sunulmamaktadır. Bir çok geciktirici krem olması nedeniyle ürüne sahip olacak olan kişiler seçim aşamasında bir takım soru işaretleri ile karşı karşıya kalabilmektedir. Ürünler arasındaki farklar genellikle etki ve büyüklük alanında detaylı gözlemlenebilmektedir. Bazı ürünler sizlerde gösterecek olduğu etkiyi yarım saat gibi bir sürede gösterebilirken, bir takım geciktirici kremler bir saat gibi daha uzun bir süre etkisini gösterebilmektedir. 30 Ml olarak sizlere gelecek olan erken boşalma sorununun çözümü porcodile geciktirici krem, sizlerin ilişkilerinizde en iyi rolü oynamasını sağlayacak ve her zaman etkili bir şekilde geri dönüşleri almanız konusunda yardımcı olabilecektir. Partnerlerinizi yeteri kadar orgazm seviyesine ulaştırıp onların isteklerine olumlu cevaplar verebilmek için her zaman tercihiniz porcodile geciktirici krem olmalıdır.

PORCODİLE BİR ÇOK KİŞİNİN MEMNUN KALDIĞI EN ETKİLİ GECİKTİRİCİ KREMDİR !!!

Porcodile Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır

Porcodile krem kullanımı oldukça kolay ve basit işlemlerden ibarettir. Partnerlerinize muhteşem hazzı sunabilmek için öncelikli olarak bu ürünü penisin yüzeyi dışında başka bir bölgeye ya da başka şekillerde alternatif bir uygulama yapmamanız gerektiğinizi bilmeniz gerekmektedir. Bir kaç fındık büyüklüğünde kremi penisin baş kısmından başlayarak sonuna kadar iyice yedirmeli ve sürmelisiniz. Bu aşamadan sonra ürün ortalama yarım saat gibi bir süre içerisinde etkisini gösterecek olup, her zaman daha iyi bir sonuçla karşı karşıya kalmanıza olanak tanıyacaktır.

Porcodile Erken Boşalma Önleyici Krem Fiyatları

Porcodile krem fiyatları sitemizde güvenli bir şekilde alışveriş yapabilmeniz adına uygun tutulmuştur. Cinsel mağazacılıkta güvenilirliğin tek ve doğru adresi olan web sitemiz üzerinden her zaman istediğiniz ürüne en kısa sürede ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak ve görüntülemekte olduğunuz porcodile geciktirici krem ürünü hakkında sipariş vermek için geç kalmayın.

Porcodile Erken Boşalma Engelleyici Krem Yararları ve Zararları

  • Erken boşalma adına en ufak bir sorun yaşamazsınız.
  • Geciktirici etkisinin yanı sıra sertleştirici etkisi de bulunmaktadır.
  • Gün içerisinde bir kere kullanım yapmanız yeterli olacaktır.
  • Kremi sürme işleminin ardından ellerinizi iyice yıkamanız gerekmektedir.
  • 18 yaşından küçüklerin kullanımı uygun değildir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.