WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel
Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 120 ml

EM-1183

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Jel 120 ml Fiyatı

225,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Cabs Glide Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel

Cabs Glide ürünü sayesinde cinsel hayattan beklentilerinizi maksimum seviyeye çıkartabileceğiniz gibi muhteşem bir geri dönüş sağlayabileceksiniz. Cinsel birlikteliklerin temeli olarak görülen bu sorunlar çözüldüğü takdirde başarısızlık oranınız oldukça düşük olabilecektir. Her zaman istenilen seviyede bir cinsel ilişki için doğru bir tercih yapmanız oldukça önemli bir konudur. Cinsel birlikteliklerde partnerlerinizin isteklerine ne kadar cevap verebilirseniz yaşayacağınız hazda bir o kadar artış gösterebilecektir. Özellikle bayanların yaşamış olduğu vajina kuruluğu gibi problemler çözüme ulaşmadığı takdirde acı ve ağrı hissini yaşayan bayanlar bu sorunlarından kurtulana kadar başarılı bir cinsel deneyim elde etmiş olamayacaktır. Bu gibi sorunlarla karşılaşmamak için sizlere önereceğimiz cabs glide kayganlaştırıcı jel 120 ml ürününü hemen denemelisiniz.

Cabs Glide Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır

Cabs glide jel kullanımı oldukça basit ve kolay bir işlemden ibarettir. Öncelikli olarak ürünü kullanmadan önce vajinal bölgeyi iyice temizlemeniz gerekmektedir. Temizleme işleminden sonra vajinal bölgenin her tarafına sürerek ve yedirerek jeli sürmelisiniz. Bu işlemin ardından kurumasını bekleyiniz. Kuruduktan sonra muhteşem bir kayganlığa sahip olan vajina ile yaşanacak olan ilişkilerde her iki tarafta muhteşem bir hazza ulaşabilecektir.

Cabs Glide Jel Fiyatları

Cabs glide kayganlaştırıcı fiyatı sitemizde güvenli alışveriş yapabilmeniz adına oldukça uygun tutulmuştur. Sizlerde orjinal bir ürün almanın vermiş olduğu güveni yaşamak istiyorsanız hemen siparişinizi vererek bu ürüne sahip olabilirsiniz. Yaşayacağınız muhteşem deneyimler için daha fazla geç kalmayın !

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performansı arttırıcı bir etkisi vardır.
  • Bayanların yaşadığı acı ve ağrı hissi tamamen ortadan kalkacaktır.
  • Cinsel hayatın düzenli bir şekilde devam etmesi muhtemeldir.
  • Her zaman aradığınız hazza çok kısa bir sürede ulaşabileceksiniz.
  • Cinsel hayatınızda beklentilerinizi maksimum seviyede tutabilirsiniz.
  • 18 yaşın altındaki kişilerin kullanımı uygun değildir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.