WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Çin Topu Eczane
Çin Topu Eczane

Çin Topu 8 Li Doğal Cinsel Güç Artırıcı

EM-1317

Ereksiyona Bitkisel İlaç Çin Topu 8 Li Eczane Fiyatı Kampanyalı Satış

359,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat
 • Hızlı Kargo

Ereksiyona Bitkisel İlaç Çin Topu 8 Li Özellikleri

Erken boşalma ve sertleşme bozukluğu denildiğinde erkeklerin bunda hiç hoşnut olmadıkları bilinir. Bir erkek için cinsel hayatın önemini söylemeye bile gerek yoktur. Dolayısı ile ani gelişen sorunlara karşı her zaman bir sert duvarınız olmalıdır. O da ereksiyona bitkisel ilaç çin topu 8 li ürünüdür. Çin topu ürünü ülkemizde uzun yıllardır satılmaktadır. Çin topu 8 li doğal cinsel güç artırıcı ilaç sitemizde orijinal ürün güvencesiyle gizli kargo prensibiyle en uygun fiyat kampanyalarıyla satış yapılmaktadır.

Büyük etkisi olması ve tamamen bitkisel olması ürünün başlıca özelliklerinden biridir. Ayrıca hızlı etkisi de çin topu viagrasının başlıca özelliklerinden biridir. Çin topu ereksiyon hapı sadece sertleştirici değil aynı zamanda erken boşalmayı geciktirici de bir üründür. Cinsel ilişkilerinizde karşılaşabileceğiniz her türlü sorunu çin topu hapı ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Çin topuÇin Topu 8 Li Hap Nasıl Kullanılır

Çin topu bildiğiniz üzere bitkilerin özelerinden oluşan bir doğal karışımdır. İlişkiden 40-45 dakika evvel kullanılır ve sağlık açısından hiç bir zararı bulunmamaktadır. Su ile aç karna tüketebilirsiniz. Yarım veya çeyrek tüketimler aksine tam olarak kullanılması tavsiyemizdir. Ortalama 20 dakika içerisinde sonuçlarını bizzat verilmeye başlanmıştır. Tam olarak etkisini vermesi için sürenin tamamını beklemeniz yeterli olabilecektir.  Çin topu kullanımı sonrası için sınır tanımayan bir güce sahip olmanın verdiği zevk ile yanıp tutuşacaksınız.

Çin Topu Seks Hapı Fiyatları

Ucuz çin topu satın almanın en kolay yolu olan online alışveriş sitemiz bu alanda en iyi fırsatları sunmaktadır. Hızlı bir şekilde alışveriş yapmak ucuz fiyatlardan yararlanmak veya güvenilir bir alışveriş yapmak için online eczane sitemizi tercih edebilirsiniz. Çin topu fiyatı konusunda en büyük kampanyalar için doğru bir yerdesiniz.

Çin Topu Yararları Ve Zararları

 • Erken boşalmayı geciktirici ve bunu da tahmininizden bile daha uzun sürelere yayan bir üründür.
 • Sertleştirici haplardan biridir.
 • Performans arttırıcı ve performans yükseltici olduğunu söyleyebiliriz.
 • %100 bitkiseldir ve sağlık açısından hiç bir zararı bulunmamaktadır.
 • 18 yaşında ve üstünde olan her erkeğe tavsiye edilmektedir.
 • Çocuklardan uzak tutulmalıdır.
 • Rutubetli alanlarda bekletmeyiniz.
 • Günde bir kereden fazla tüketim yapmayınız.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.