WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Cobra 130 mg
Cobra 130 mg

Cobra 130 mg Kırmızı Tablet

EM-145361

Cobra 130 mg kırmızı sildenfil tablet 6 lı orijinal ürün fiyatları sitemiz de kampanyalıdır hemen tıkla fırsatları kaçırma!

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat
  • Hızlı Kargo

Cobra 130 Mg Kırmızı Tablet 6 Lı Orijinal Ereksiyon Hapı

Cobra 130 mgCobra 130 mg kırmızı tablet erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan sertleştirici ve geciktirici özellikli cinsel performans artırıcılardır. Cobra 130 mg 1 paketi içerisinde 6 adet hap bulunmaktadır. Erkeklerde başta sertleşme sorunu, erken boşalma, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik gibi problemlerin tedavisi doğrultusunda kullanılır.

 Cobra hapı bu kapsamda tercih edilebilecek en etkili ürünlerden birisidir. Her erkek cinsel hayatlarının belli başlı dönemlerinde sertleşme sorunu, erken boşalma ya da cinsel isteksizlik gibi problemlerle baş başa kalmaktadır. Bu rahatsızlıklar genç ya da yaşlı demeden her yaşta meydana gelebilecek olan çok yaygın ve sık görülen problemlerdir.

Tedavi edilmediği takdirde bu rahatsızlıklar ne yazık ki kendi kendine iyileşmemekte ve kişiyi çok daha zorlu bir sürece götürmektedir. Bu nedenle eğer bu gibi cinsel işlev bozukluklarıyla karşılaşıyorsanız kesinlikle göz ardı etmemeli ve en kısa süre içerisinde cinsel performans takviyelerinden yardım almalısınız.

Bu noktada da kullanılabilecek en uygun ve en etkili sertleştiricilerden birisi Cobra ereksiyon haplarıdır. 18 yaşının üzerindeki her erkeğin kullanabileceği bu ürünler çeşitli birçok cinsel işlev bozukluğunu etki süresi boyunca gidermekte ve kişiye etkili bir performans sağlamaktadır. Cinsel ilaçlar online eczane satış sitemizde %100 orijinal olarak sizlere sunulır.

Cobra 130 Mg Kırmızı Tablet Ne İşe Yarar?

Cobra 130 mg etkileri yukarıda da özetlediğimiz üzere temel olarak ereksiyon sorunu, erken boşalma, cinsel isteksizlik ya da iktidarsızlık gibi rahatsızlıkların giderilmesinde kullanılmaktadır. Cobra haplar kişinin cinsel performansını doğal yöntemlerle yükseltmekte ve birlikteliklerinde daha etkili bir performans sergilemesine yardımcı olmaktadır.

Cobra 130 mg içeriğinde etken madde olarak Sildenafil barındırmaktadır. Elbette ki sildenafil haricinde Cobra hapı içeriği doğal bitkisel karışımlar ve bileşenlerle desteklenmiştir. Cobra 130 mg tabletler içeriğinde insan sağlığını tehdit edebilecek herhangi bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez ve tamamen uzman doktorlar tarafından üretilmiştir.

Bu açıdan kullanacak olan kişilerin elbette ki talimatlara uymak doğrultusunda kullanmasında herhangi bir sakınca bulunmaz. Cobra 130 mg etkisini kullanımdan ortalama 1 saat sonra göstermeye başlar. Vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlayaR.

 Cobra hapı aynı zamanda penis çevresindeki kan dolaşımını da hızlandırmaktadır. Böylece kana karışmasından kısa süre sonra Cobra sertleştirici etkisini gösterir ve peniste oldukça güçlü bir ereksiyon meydana getirir. Bunun yanı sıra Cobra 130 mg geciktirici etki de göstermekte ve vücut bünyesini güçlendirerek kişinin boşalma refleksini kontrol etmesine yardımcı olmaktadır.

Cobra 130 Mg Kırmızı Tablet Nasıl Kullanılır?

Cobra 130 mg kullanımı oldukça kolaydır. İlişkiden 1 saat kadar önce bir adet tabletin bol suyla birlikte tüketilmesi kullanım açısından yeterli olacaktır. Alkollü ya da asitli içeceklerle birlikte kullanılması Cobra 130 mg etkisini azaltabileceğinden dolayı uzmanlar tarafından tavsiye edilmez. Cobra 130 mg hap etkisini kana karıştıktan sonra göstermeye başlar ve kişi bünyesine bağlı olarak uzun saatler boyunca etkisini sürdürür. Günde bir tabletten fazla kullanılmamalı ve doz aşımından kesinlikle uzak durulmalıdır. Kalp ya da damar rahatsızlığı olanların, düzenli ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaş üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktor onayı almaları tavsiye edilir.

Cobra 130 mg Yan Etkileri Nelerdir?

Cobra 130 mg yan etkileri bakımından hafif baş ağrısı ve yüzde kızarıklık gibi ciddi olmayan geçici birtakım yan etkiler gösterebilir. Bu tarz yan etkiler çok sık görülmüyor olsa da yan etkilerden kaçınmak adına kullanım talimatlarına uyulmalı ve doz aşımından mutlaka uzak durulmalıdır.

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.