WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Penis Büyütücü Kalınlaştırıcı Pompa
Penis Büyütücü Kalınlaştırıcı Pompa

Hercules Led Ekranlı Otomatik Penis Büyütme Pompası

EM-1142

Hercules Led Ekranlı Otomatik Penis Büyütme Pompası Özellikleri

1.199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Hercules Led Ekranlı Otomatik Penis Büyütme Pompası Özellikleri

Küçük penis sorunu her zaman erkeklerin en büyük sorunu haline gelmiştir. Bu sorundan kurtulmak için yapılması gereken sadece hercules led ekranlı otomatik penis büyütme pompası satın almak olacaktır. Elde etmiş olduğunuz bu pompa sayesinde penisinizde büyümenin yanı sıra hacim ve kalınlıkta kazanabileceksiniz. Bildiğiniz tüm pompaları unutun ve kendinizi hercules pompa'ya bırakın. Yapı ve kullanım olarak diğer pompalardan çok farklı olması nedeniyle verdiği sonuçlarda bir o kadar farklılık gösterebilmektedir. Elektronik bir pompa olan hercules, vakumlama işlemi esnasında istediğiniz basıncı penisinize verebilmektedir. Siz sadece ayarlamasını yapın ve gerisini ona bırakın !

Hercules Led Ekranlı Pompa Nasıl Kullanılır

Diğer pompalardan farklı bir yapıya sahip olsa bile hercules pompa kullanımı daha kolaydır. Penis geliştirmek için sizlerin sağlayacak olduğu en ufak bir güce ihtiyaç duymadan daha iyi bir gelişme göstermenize olanak tanıyan bu ürün, kısa sürede yüksek bir haz oranına sahiptir. Ereksiyon aparatları ile birlikte ereksiyon sorunlarınızı da tam olarak çözebilecek seviyede olan bu ürün, başarı oranı oldukça yüksek ve tercih edilen bir üründür. Vakum içerisine penisinizi yerleştiriniz. Ardından elektronik kumandası aracılığıyla istediğiniz miktarda basıncı ayarlayınız. İlk haftalarda bu basınç seviyesini düşük tutmanızda yarar olduğunu unutmamanız gerekmektedir. Ardından vakum pompa içerisinde penis iyice gerilecektir. Daha sonra içerideki havayı yine pompa üzerinde yer alan düğme sayesinde boşaltınız. Bu işlemi günde 10 dakika sabah ve akşam olmak üzere uyguladığınız takdirde 3 ay sonunda gelişmeyi görebileceksiniz.

Hercules Ekranlı Penis Büyütücü Pompa Fiyatları

Seksi yeniden keşfetmenize olanak tanıyacak olan hercules pompa fiyatı sitemizde herkes alabilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Etkisine oranla piyasada en uygun fiyat garantisi adı altında satmış olduğumuz bu pompa, sizlere istenilen seviyede bir büyüme ve bununla birlikte kalınlığı sunabilecektir.

Yararları ve Zararları

 • Cinsel hayatınızda performans dolu biri olmanızı sağlar.
 • Partnerlerinizin bir sonraki İlişkilerinde tercih sebebi olursunuz.
 • Ereksiyon sorunlarınız ortadan kalkar.
 • 3 ile 7 cm arasında bir büyüme elde edersiniz.
 • 1 ile 3 cm arasında bir kalınlığa ve hacme kavuşabilirsiniz.
 • Başarı oranı yüksek olan en iyi pompalardan biridir.
 • 18 yaş altı kişiler için kullanımı uygun değildir.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.