WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
KLG Geciktirici Hap
KLG Geciktirici Hap

K L G Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm 16 Tablet

EM-1102

K L G Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm 16 Tablet

425,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

K L G Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm 16 Tablet Özellikleri

Cinsel sağlık ürünleri arasında etki bazı yüksek çözüm odaklı olan ürünlerin sayısı gün geçtikçe artış göstermektedir. Cinsel hayatınızı yeniden keşfetmenize olanak tanıyacak olan ve her zaman aradığınız hazzı bulmak konusunda sizlere yardımcı olabilecek olan k l g erken boşalmaya bitkisel çözüm 16 tablet ürününden bahsetmek istiyoruz. Oldukça fonksiyonel bir yapıya sahip olan bu haplar, içerisinde 16 tablet olarak ve 3800 mg değerine sahip bir şekilde sizlere gelecektir. Bu haplardan 8 tanesi geciktirici, 8 tanesi sertleştirici etki yapmaktadır. İstediğiniz alanda bir hapı kullanmanın sizlere her hangi bir zararı olmayacağı gibi ilişkilerinize klg geciktirici hapları ile birlikte yön verebileceksiniz. Cinselliğe hızlı bir şekilde adapte olmak ve partnerlerinizi yatakta zevkten dört köşe yapabilmek için daha fazla geç kalmayın !

KLG 8 GECİKTİRİCİ 8 SERTLEŞTİRİCİ TABLET OLARAK 3800 MG GİBİ YÜKSEK BİR ETKİYE SAHİPTİR !!!

KLG Bitkisel Geciktirici Tablet Nasıl Kullanılır

Klg geciktirici hap kullanımı oldukça basit işlemlerden ibarettir. Sertleştirici ve geciktirici hapların aynı ürün içerisinde yer alması sizlere her anlamda fayda sağlayabilmektedir. Bir çok cinsel sorununuzu çözebilecek olan bu ürün doğru kullanım sonucunda kesin olarak etki yapabilecektir. Öncelikli olarak ürünü su ile birlikte tüketmeniz gerekmektedir. Aç karnına tükettiğiniz takdirde daha yüksek bir etkiyi hissedebileceğinizi unutmamalısınız. Son olarak ürünü cinsel birlikteliklere başlamadan 35-40 dakika öncesinde tüketmelisiniz.

KLG Erken Boşalma Önleyici Tablet Fiyatları

Erkeklerin cinsel hayatında karşılaşabileceği erken boşalma ve sertleşme problemleri bu ürün ile oldukça çok kolay bir hal alabilmektedir. Klg geciktirici fiyatı sitemizde oldukça makul tutulmuştur. Piyasada en uygun fiyat garantisini güvenli bir şekilde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Geciktirici ve Erken Boşalma Önleyici KLG Hap Yararları ve Zararları

 • %100 bitkisel bir üründür.
 • İlişkiye nasıl başladıysanız ilişki sonuna kadar daima sert kalmanızı sağlar.
 • Erken boşalma adına en ufak bir sorununuz kalmaz.
 • İlişkilerinizin süresi normaline oranla 4 kat daha uzar.
 • Gün içerisinde 1 kereden fazla kullanılmamalıdır.
 • Aç karnına tüketilmelidir.
 • 18 yaşından küçük olanlar için önerilmez.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.