WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Lifta
Lifta

Lifta 20 mg

EM-10061

Lifta 20 mg Tadalafil 4 Lü Tablet Cinsel Peformans Hapı

799,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Lifta 20 mg Tadalafil 4 Tablet Orijinal Cinsel İlaç

Lifta 20 mg 4 tabletLifta 20 mg 4 lü tablet erkeklerin kullanımına uygun olarak üretilmiş olan cinsel performans takviyeleridir. Abdi İbrahim üretimli Lifta 20 mg film tabletlerin bir kutusunda 4 adet bulunmaktadır. Lifta geciktirici, sertleştirici ve cinsel performans artırıcı etkileriyle erkeklerin cinsel hayatlarında karşı karşıya kaldıkları birçok rahatsızlığında tedavisinde kullanılmaktadır. En etkili sertleştirici haplardan birisi olan Lifta 20 mg aynı zamanda en iyi geciktirici hapların da başında gelmektedir.

Hem sertleştirici hem de geciktirici özellikleri açısından oldukça yüksek bir etkiye sahip olan Lifta 20 mg haplar alanındaki en beğenilen ürünlerden birisidir. Lifta 20 mg erkeklerde genellikle Erektil Disfonksiyon (sertleşme sorunu), erken boşalma, iktidarsızlık ve cinsel isteksizlik gibi rahatsızlıkların tedavisinde kullanılmaktadır.

Genel olarak cinsel işlev bozuklukları adı verilen bu gibi rahatsızlıklar neredeyse her erkeğin cinsel hayatının bazı dönemlerinde karşılaştığı oldukça yaygın problemlerdir. Özellikle sertleşme sorunu ve erken boşalma problemleri genç yaşlı demeden her yaşta meydana gelebilir ve kişinin cinsel performansını minimuma düşürebilir.

Bu tarz problemlerin tedavisi amacıyla üretilmiş birçok hap bulunuyor olsa da Lifta 20 mg gerek etkisi gerekse kullanıcı memnuniyeti açısından kendisini kanıtlamış olan oldukça etkili bir üründür. Ülkemizde de Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak satılan Lifta 20 mg 4 lü tablet etkisi boyunca bu sorunları doğal yöntemlerle ortadan kaldırmaktadır. Cinsel ürünler sitemizde kampanyalı olarak satış yapılmaktadır.

Lifta 20 Mg 4 lü Tablet Etkisi Nedir, Ne İşe Yarar?

Lifta 20 mg 4 lü hapların etkisi yukarıda da özetlediğimiz üzere temel olarak erkeklerde cinsel performansı artırmaya yöneliktir. Lifta 20 mg içeriğinde etken madde olarak Tadalafil barındırmaktadır. Bunun yanı sıra cinsel performansı artıran bitki özlerinden elde edilmiş doğal karışımlar ve vitaminlerle Lifta içeriği güçlendirilmiş ve dengelenmiştir. Tamamen insan sağlığına uygun olarak uzman doktorlar denetiminde farmakologlar tarafından üretilmiştir.

Lifta bünyesinde kişi sağlığı açısından zarar oluşturabilecek bir kimyasal ya da katkı maddesine kesinlikle yer vermez. Lifta kullanımının akabinde yaklaşık yarım saat içerisinde etkisini göstermeye başlar ve ilk olarak vücuttaki libidoyu yükselterek kan akışını hızlandırır. Penise kan taşıyan atardamarların genişlemesini sağlar ve bu atardamarlar üzerinden penise yoğun miktarda kan pompalar.

Böylece penisteki kan dolaşımını artırarak çok güçlü ve uzun süreli bir ereksiyon meydana getirir. Lifta 20 mg sertleştirici etkisinin akabinde vücuttaki boşalma refleksinin de kontrol edilmesini kolaylaştırmakta ve cinsel ilişkiyi belirli oranda geciktirmektedir. Özellikle ilk ilişki sonrasında Lifta 20 mg tablet geciktirici etkisiyle ön plana çıkmakta ve erken boşalmanın ciddi oranda önüne geçmektedir.

Bu doğrultuda tamamıyla doğal bir etki gösteren Lifta 20 mg tablet yan etki bakımından bilinen ciddi bir yan etkiye sahip değildir. Ancak elbette ki bünyeye bağlı olarak hafif baş ağrısı, yüzde kızarıklık ya da terleme gibi ufak çaplı ve geçici birtakım yan etkiler gösterebilir.

Lifta 20 Mg 4 lü Tablet Nasıl Kullanılır, Kimler Kullanabilir?

Lifta 20 mg 4 lü tablet kullanımı cinsel ilişkiden ortalama 40 – 45 dakika kadar önce yapılmalıdır. Bir adet Lifta 20 mg tabletin bol suyla birlikte tüketilmesi kullanım açısından yeterlidir. Genellikle orta toklukta tüketilmesi tavsiye edilir. Su dışında alkol ya da asitli içeceklerle tüketilmemelidir. Lifta 20 mg etki süresi ne kadar? Derseniz, bünyeye bağlı olarak Lifta 20 mg etkisi yaklaşık 48 saate kadar devam edebilmektedir. Kalp ve damar hastalarının, kronik rahatsızlığı olanların, düzenli olarak ilaç kullanımı yapanların ve 65 yaşın üzerindeki bireylerin kullanımdan önce doktor onayı almaları tavsiye edilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.