WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Magnum Pump Penis Büyütücü Pompa
Magnum Pump Penis Büyütücü Pompa

Magnum Pomp Penis Büyütme Pompası Eczane Satış Fiyatı

EM-1140

Magnum Pomp Penis Büyütme Pompası Eczane Satış Fiyatı

899,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Magnum Pomp Penis Büyütme Pompası Eczane Satış Fiyatı Özellikleri

Erkekler cinsel organın boyu ile ilgili bir takım sıkıntılar yaşayabilmektedir. Yaşamış oldukları bu sıkıntılar sonucunda her zaman başarı oranı düşüş gösterebilmektedir. Oysaki piyasada satışa sunulmuş olan magnum pomp penis büyütme pompası eczane satış fiyatı ile satışa sunulmuştur. Ayrıca sayesinde sizlerde küçük penis sorunundan çok kısa bir süre içerisinde kurtulabileceğiniz gibi partnerlerinize sağlayacak olduğunuz haz oranını da arttırabileceksiniz. Bunun için öncelikli olarak yapmanız gereken sadece düzenli ve doğru kullanım olacaktır. Doğru bir uygulama sonucunda 3 ile 7 cm arasında bir büyüme ve bununla birlikte 1 ile 3 cm arasında bir kalınlık elde edebileceksiniz.

Magnum Pomp Penis Büyütücü Nasıl Kullanılır

Magnum pompa kullanımı diğer pompalar gibi oldukça basittir. Standart pompalar ile kıyaslandığı takdirde kalitesini ortaya koyan bu pompa, penis dokularını esnetmesiyle birlikte daha çok hacim kazanmasına olanak tanır. Buda gelişim sürecinde olan penisin daha iyi bir seviyede rol oynamasına olanak tanır. Vakum pompa içerisine yerleştirilen penis, 10-15 dakikalık bir vakumlama işleminin ardından yeterince gerginliğe ulaştığı takdirde istenilen seviyede elde edebilmektedir. Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez uygulama yapmanız dahilinde tam olarak gelişim sağlatabileceğiniz bu ürünü hemen sizlerde kullanarak muhteşem etkisinin farkına varabilirsiniz.

Magnum Penis Büyütme Pompası Fiyatları

Sitemizde satışa sunulan magnum pompa fiyatı oldukça uygun tutulmuştur. Kampanyalı fiyat olması nedeniyle uygun olan ve her zaman sizlere istenilen seviyede bir gelişimi sunabilecek olan bu ürün, kısa sürede yüksek bir etki görmenize olanak tanıyabilecektir.

Yararları ve Zararları

 • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
 • Başarı oranı ve kalitesi diğer pompalara oranla daha yüksektir.
 • Üzerinde barometreli basınç ölçer bulunmaktadır.
 • Penis dokularının zarar görmeden genişlemesini sağlar.
 • 3 ile 7 cm arasında bir büyüme hissedebilirsiniz.
 • 18 yaş altı kişilerin kullanımı uygun değildir.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmesi uygundur.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.