WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Multi-Gyn
Multi-Gyn

Multi-Gyn FloraPlus 5x5 Klitoris Bakım Jeli Fiyatı

EM-1220

Multi-Gyn FloraPlus 5x5 Klitoris Bakım Jeli Fiyatları

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Multi-Gyn FloraPlus 5x5 Klitoris Bakım Jeli Eczane Fiyatı

Cinsel ilişkilerin her zaman için sorunsuz geçmesini beklemek sadece vücudumuzdan isteyebileceğimiz bir durum değildir. Anı zamanda kendimizin de bir şekilde buna katkılarda bulunmamız gerekir. Cinsel bölge bakımı veya cinsel bölge temizliği bu doğrultuda en sevilen özelliklerdendir. Mükemmel bir cinsel yaşam olsun istiyorsanız ve bu cinsel yaşamın ileri yaşlarda da kesintisiz bir şekilde sürmesini istiyorsanız sizin için çözüm çok açık ve net olacaktır. Yapmanız gereken ilk şey sıkıntısız bir cinsel yaşam için intim bölge temizleyici ürünlerinden kullanmak olmalıdır. Bu sağlığınız açısından oldukça büyük bir öneme sahiptir. Multi-Gyn floraplus 5x5 klitoris bakım jeli fiyatı ürünü kullanabileceğinizi etkili ürünlerden biridir. Çok basit bir kullanımı vardır. Ancak etkisi gerçekten de çok yüksektir. Cinsel bölgelerinizde ve uzuvlarınızda kesinlikle bir sıkıntı yaşamanızı önleyici özellikler taşıyacaktır.

İntim Temizleyici Multi Gyn 5x5 Nasıl Kullanılır

Flora plus 5x5 hijyen suyu kullanımı için ister cinselliğe yakın bir zaman diliminde isterseniz cinsel düzenli olarak uygulama yapabilirsiniz. Maksimum 1 dakikanızı alacak durumlardandır. İçinizdeki cinsel ihtiyaçlarınızı sorunsuz bir şekilde yaşamak ve partnerinize de yaşatmak istiyorsanız buna ihtiyacınız olacaktır. Flora plus genital temizleme suyunu anal veya vajinal alana sıkıp elinizle yaymanız yeterli olacaktır.

Multi Gyn Flora Plus Fiyatları

Cinsel bölge temizliğinde kullanılan multi gyn flora plus 5x5 fiyatı sitemizde son drece uygun bir satış rakamından verilmektedir. Kendini bilen cinselliğe gerçekten önem veren bireylerin tartışmasız ürünü olduğunda sizlere tavsiye etmek isteriz. Daha uzun zamanlarda daha da artan performans için ve hemen flora plus 5x5 satın alabilirsiniz.

Multi Gyn 5x5 Yararları Ve Zararları
 • Cinsel sağlığı korumanın en hassas yöntemlerinden biridir.
 • Cinsel bölge temizliği için idealdir.
 • Erkeklerde ve bayanlarda kullanılabilir.
 • Vitamin içerdiğinden tahriş etmeyecektir.
 • Anlık dezenfekte edilmek istendiği durumlarda başarılı sonuçları vardır.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
 • 18 yaşından büyükler içindir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.