WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Shiatsu
Shiatsu

Shiatsu Vişne Aromalı Bayan Azdırma Jeli

EM-1297

Shiatsu Vişne Aromalı Bayan Azdırıcı Orgazm Ürünü

975,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Shiatsu Vişne Aromalı Bayan Azdırıcı Jel

Kadınların cinsel hayatında belli bir başarıya ulaşmaları için ihtiyacı olan bir takım cinsel takviye ürünleri yer almaktadır. Bu ürünler sekse karşı duyarlılığı arttırabildiği gibi her zaman yüksek derecede bir etki ile karşı karşıya kalmayı sağlayabilmektedir. Cinsel hayatınızda yaşayacak olduğunuz muhteşem hazların sonucunda ihtiyacınız olan sadece ilişkilerinizde shiatsu vişne aromalı bayan azdırma jelini kullanmak olacaktır. Bu jel genital bölgeye sürüldüğü takdirde çok kısa bir süre içerisinde etkileşimlerin gerçekleşmesine olanak tanıyabilecektir. Bunun sonucunda her zaman yüksek düzeyde bir performans gösterebileceğiniz gibi başarı oranınızda bir o kadar düşük olabilecektir. Cinsel birlikteliklerde temeli oluşturan bu sorunlar, sizleri her zaman başarıdan başarıya ulaştırabilecektir.

Shiatsu Bayan Azdırıcı Jel Nasıl Kullanılır

Cinsel hayattan almış olduğunuz haz ne kadar yüksek olursa göreceğiniz etkide bir o kadar fazla olabilecektir. Bu hazlar ile birlikte partnerlerinizin bir sonraki ilişkilerde sizleri tercih etmemesi gibi bir durum söz konusu değildir. shiatsu bayan azdırıcı jel kullanımı sadece genital bölgeye sürülmek suretiyle uygulanmaktadır. Alternatif bir kullanım şekli olmadığı gibi ortalama yarım saat içerisinde etkisini gösterebilmektedir. Cinsel hayatınıza renk katabilecek olan bu ürünü hemen sizlerde deneyerek kısa süre içerisinde etkili sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Shiatsu Vişneli Jel Fiyatları

Cinsel hayatta sizlere performans kazandıracak olan ve her zaman başarıdan başarıya sizleri ulaştırabilecek olan yoğun haz sağlayan  shiatsu bayan azdırıcı fiyatı sitemizde herkes ulaşabilmesi ve ilişkilerini renklendirebilmesi adına uygun tutulmuştur.

Shiatsu Vişne Aromalı Jel Yararları ve Zararları
 • Cinsel performans arttırıcı bir üründür.
 • İlişkilerinize her zaman renk katabilirsiniz.
 • Esktra kayganlık sunar. Bu sayede almış olduğunuz hazzı arttırır.
 • Partnerlerinizin tarafından reddedilme gibi bir durumunuz olmaz.
 • Uyarıcı ilaçlar arasında yer almaktadır.
 • Cinsel istediğinizi tavan yapar.
 • Doğru ve düzenli bir kullanım sonucunda başarı sizler içinde kaçınılmaz olacaktır.
 • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.