WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Shogun X Bayan Azdırıcı Hap
Shogun X Bayan Azdırıcı Hap

Shogun X Kadınlara Özel Cinsel Takviye Hapı

EM-1338

Shogun X Kadınlara Özel Bitkisel Cinsel Takviye Hapı

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Shogun X Kadınlara Özel Cinsel Takviye Hapı Özellikleri

Cinsel hayatta kadınların yaşamış olduğu cinsel isteksizlik ve soğukluk sorunları ilişkileri oldukça etkilemekte ve temelinden kaynaklı olarak bir takım sıkıntıları meydana getirebilmektedir. Cinsel hayatınızı farklı bir boyuta taşıyacak olan cinsel takviye ürünlerini sizlerde kullandığınız takdirde başarı sizler içinde kaçınılmaz olacaktır. Cinsel ürünler sitemiz de orijinal ve garantili olarak satış yapılmaktadır.

Cinsel hayatta bayanların eşlerine karşı göstermiş olduğu davranışlar hem eksi hem de artı yönde ilişkileri oldukça iyi konumlandırmaktadır. Hal böyle olunca bayanlar yaşamış olduğu bu cinsel sağlık sorunundan bir hayli şikayetçi olmakta ve çözüme gidilmediği takdirde cinsel hayatın bitmesine kadar sorunlara yol açabilmektedir.

Shogun x kadınlara özel cinsel takviye hapı sayesinde artık bu sizler için bir problem haline gelmeyecektir. İçerisinde 5 adet hap bulunan Shogun X, sizlere unutulmaz geceleri yaşama fırsatı tanıyacaktır. 1500 mg gibi yüksek bir etki değerine sahip olan bu ürünü hemen kullanarak sizlerde ateşli gecelere kendinizi hazırlayabilirsiniz !

Bayan Azdırıcı Hap Shogun X Nasıl Kullanılır

Kafın azdırıcı hapShogun X bayan azdırıcı hap kullanımı oldukça basit ve kolay işlemlerden ibarettir. Sizleri ilişkilerde oldukça zorlayan isteksizlik sorununuzdan hemen kurtulmak için bu kampanyadan yararlanabilir ve hemen ürünü satın almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Etkili bir şekilde geri dönüşler alacağınız bu ürün sizlerin cinselliği yeniden keşfetmesine olanak tanıyabilecektir.

Bayan İstek Arttırıcı Tablet Shogun X Fiyatları

Shogun X tablet fiyatları oldukça uygun ve her bütçeden kişilerin ulaşabileceği bir seviyededir. Yüksek bir etki derecesine sahip olan ve sizlere cinselliği yeniden keşfettirecek olan Shogun X ile eskisinden çok daha etkili bir cinsel birliktelik için acele etmelisiniz.

Cinsel Performans Arttırıcı Shogun X Yararları ve Zararları

 • 7 gün kalıcı bir etkiye sahiptir.
 • Tamamen bitkisel içerikli bir üründür.
 • Cinsel isteksizlik gibi sorunlarınız tamamen ortadan kalkar.
 • Cinselliğe karşı daha duyarlı bir hal alırsınız.
 • Çok daha kısa bir süre içerisinde orgazm olursunuz.
 • 18 yaşından küçüklerin kullanımı uygun değildir.
 • Sıcak içecekler ile birlikte tüketilmesi uygun değildir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.