WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni

Tadalafil 20 Mg 50 Tablet Cinsel Güç Artırıcı Hap

EM-1085

Tadalafil 20 Mg 50 Tablet Cinsel Güç Artırıcı Hap Eczane Satış

1.499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Tadalafil 20 Mg 50 Tablet Cinsel Güç Artırıcı İlaç

Cinsel sorunlarınızın çözümü için ayrı ayrı çözüm yolları bulabilirsiniz.  Ancak tüm sorunların hepsini bir arada çözebileceğiniz tek bir ürün vardır. O da tadalafil 20 mg 50 tablet cinsel hap ürünüdür. Bu ürünü diğerlerinden ayıran iki özelliği vardır. Birincisi erken boşalma sorununu performans sorununu sertleşme problemini ve cinsel isteksizliği tek başına çözebilmesidir. Ki bu bile başlı başına yeterli bir sebeptir. Çünkü her biri cinsel ilişkilerinizde karşılaşabileceğiniz büyük sorunlardır. Bunların çözümünü tek bir seks hapı ile gerçekleştirebilmek üstelik çok da kısa bir süre içerisinde gerçekleştirebilmek çok mantıklı olacaktır. Tadalafilin ikinci büyük özelliğine gelecek olursak o da 20 mg lık 50 tabletten üretilmektedir. Yani size 2-3 ay boyunca yetebilecek bir ilaçtır. 3 gün boyunca etkili olduğunu ve erkeklere sınırsız bir cinsel güç sunduğunu da belirtmek gerekir.

Tadalafil Seks Hapı Nasıl Kullanılır

Tadalafil tablet kullanımını cinsle ilişkinizden 30-40 dakika evvel yapmalısınız. Aç karna olmalı ve bol su ile tüketmelisiniz. Bu şekilde çok daha yoğun bir enerjiye sahip olabileceksiniz. Kullanım öncesinde veya sonrasında kesinlikle tok olmayınız. Alkol ile asitli içecekler ile kesinlikle tüketmeyiniz. Bu ürünün var olan etkisini zayıflatmaktadır. 3 gün boyunca etkili olduğu için bu süreçlerde ikinci doz alımı yapmayınız.

Tadalafil Performans Hapı Fiyatları

50 tabletlik olmasına rağmen tadalafil 20 mg fiyatı sitemizde çok özel bir rakamdan satılmaktadır. Sizlere uzun süre yetebilecek bir cinsel ilacı bu denli fiyatlara alabilmeniz için yapmanız gereken en önemli şey acele etmek ve biran evvel sipariş verebilmektir. Bu belki de sizin bu zamana kadar yapabileceğiniz en iyi alışverişiniz olacaktır.

Performans Arttırıcı Tadalafil Tablet Yararları Ve Zararları

 • Erken boşalma ile alakalı tüm sorunlarınız çözüm bulabilecektir.
 • Özellikle sertleşme bozukluğu yaşayan erkekler için idealdir.
 • Sertleşme sorununu dakikalar içerisinde çözebilmektedir.
 • Tadalafil ana maddesinden üretilmektedir.
 • Sağlığa zararlı değildir.
 • Dozunda kullanıldığı taktirde hiç bir sorun üretmemektedir.
 • 18 yaşından büyükler içindir.
 • Çocukların erişemeyecekleri yerlerde saklamalısınız.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.