WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni

U S A Blue Shark Doğal Afrodizyak İlaç

EM-1014

U S A Blue Shark Doğal Afrodizyak İlaç Eczane Satış Sitesi

1.499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

U S A Blue Shark Doğal Afrodizyak İlaç Özellikleri

Erkeklerin cinsel hayatları boyunca elde edemedikleri hazları tek başına sadece ilk kullanımda bile gösterebilen mükemmel bir üründür usa blue shark doğal afrodiyzak ilaç. Bir çok erkek başucundan ve çekmecesinden ayırmak istemez. Kendinizi o gün nasıl hissederseniz hissedin bir şekilde bu performans hapını kullanıp çok değil sadece 30 dakika içerisinde mükemmel bir etki almayı başarabilirsiniz. Blue shark sizlerin de bildiği üzere hem geciktirme hem de sertleştirme etkisine sahip olan bir üründür. Bu şartlar altında belki de alabileceğiniz en kapsamlı etkilere sahip ürünlerdendir. 8800 mg x12 tablet şeklinde satılır. Ancak geciktirici hap ve sertleştirici hap ürünleri birbirinden ayrıdır. Demir kutu içerisinde satılan usa viagra 12 adet geciktirici 12 adet de ereksiyon hapından oluşur. %100 bitkisel olarak hazırlanır. Sağlık açısından hiç bir zararı bulunmamaktadır. Bu ürün sağlık açısından hiç bir sıkıntı doğurmayacak şekilde hazırlanmaktadır. Erkeklerin bu ürün ile çok daha etkili cinsel hazlar alması ve partnerlerine de yaşatması büyük bir olasılık olacaktır. Kesinlikle tavsiye edilmektedir.

Usa Blue Shark Nasıl Kullanılır

En çok tercih edilen cinsel güç arttırıcılardan biri olan usa blue shark kullanımı ile etkisini verme arasında ki zaman belki de bu sektörde bulabileceğiniz en düşük zaman dilimidir. Çok kısa bir süre içerisinde etkisini bizzat almaya başlarsınız. Kan dolaşımını hızlandırıp özellikle genital bölgeye yüksek tahrik hissi vermektedir. Pakette 12 şer tane bulunan geciktirici ve sertleştirici hapın birer tanesini ilişkiden 30 dakika evvel yutmanız bunu da bir bardak su ile yapmanız yeterli olacaktır. Aç karna almanız durumunda yoğun etkilerinden faydalanabileceksiniz.

Performans Artırıcı Blue Shark Tablet Fiyatları

Usa blue shark fiyatı sitemizde her zaman olduğu gibi piyasanın en dip rakamlarına satılmaktadır. bu ürünün sizlere çok uzun zaman yeteceğini var sayarak almalısınız. Bir tanesinin etkisi 3-4 gün boyunca kesinlikle etkili olduğunu net bir şekilde söyleyebiliriz. Dolayısı ile bir kutu size nerede ise 1-1,5 ay boyunca minimum şekilde yetebilecektir. U S A Blue Shark Doğal Afrodizyak İlaç eczane güvenceli sipariş verin.

U S A Blue Shark Hap Yararları Ve Zararları

 • Sertleştirici ve geciktirici formülden üretilmiştir.
 • %100 bitkisel cinsel ilaçlardandır.
 • 24 tabletten oluşur.
 • 8800 mg dan üretilmektedir.
 • Cinsel isteksizlik yaşamamak adına bu ürünü kullanabilirsiniz.
 • En etkili performans arttırıcı ürünlerden biridir.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklamalısınız.
 • 18 yaşından küçüklere tavsiye edilmez.
 • Günde bir kereden fazla kullanılmamalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.