WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
V I P Bitkisel Cinsel Performans Hapı
V I P Bitkisel Cinsel Performans Hapı

V I P Bitkisel Cinsel Performans Artırıcı Hap

EM-1098

V I P Bitkisel Cinsel Performans Artırıcı Doğal Hap

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

V I P  Bitkisel Cinsel Performans Artırıcı Hap Özelikleri

Vip ereksiyon hapı belki de dünya üzerinde en çok bilinen cinsel ilaçlardan biridir. Kullanımı konusunda bu güne kadar milyonlarca erkek tarafından denendiğini söyleyebiliriz. Tabi her şeyin bir gelişim ve değişim süreci vardır. Bu haliyle vip için de geçerlidir. V I P bitkisel cinsel hap  ürününün en gelişmiş modellerinden biridir. Tabi büyük bir farkı vardır. O da vip ereksiyon hapının bitkisel olmasıdır. Bitkisel seks hapı olarak da geçen bu ürün sağlık açısından normal mavi hapa nazaran çok daha doğaldır. Sadece bitkilerin özlerinden oluşturulmaktadır. Vip seks hapı kullanıcı yorumları ürünün hızlı etkileri olduğunu gösteriyor. Hızlı ve uzun süren etkisi sayesinde erkeklerin ilgi odağı olan bir cinsel ilaç olma yolundadır. Bu ürünün sizlere sağlayacağı en etkili yanlardan biri de cinsel isteksizliği sadece 10 dakika içerisinde yerle bir etmesidir.  Vip sertleştirici tablet bir kutu içerisinde 10 adet sertleştirici 10 adet de geciktirici hap bulunmaktadır. Toplamda 20 adet tablet olarak gelecektir.

Vip Ereksiyon Hapı Nasıl Kullanılır

Vip  ereksiyon hapı kullanımı için ilişkinizden kısa süre öncelerini tercih etmeniz gerekmektedir. Bu konuda alabileceğiniz en etkili cinsel güç arttırıcı ürünlerden biridir. O yüzden 24 saat içerisinde sadece 1 kez kullanım yapmaya özen göstermelisiniz. Vip sertleştirici hap kullanımını su ile gerçekleştirmeye özen gösteriniz. Vip cinsel hap kullanımı esnasında bir adet geciktirici bir adet de sertleştirici tablet kullanımı gerçekleştirmelisiniz.

Sertleştirici Vip Hap Fiyatları

Vip  seks hapı fiyatı sitemizde son derece uygun rakamlardan satışa sunulmaktadır. Üstelik çoklu almanız durumunda mükemmel kampanyalardan bizzat yararlanabiliyorsunuz. İçinizde ki cinsel isteğe kulak vermek ve ona biraz da olsa yardımda bulunmak istiyorsanız hemen v.i.p ereksiyon hapı satın almalısınız.

Bitkisel Vip Hap Yararları Ve Zararları

 • Erken boşalmayı geciktiricidir.
 • Demir kutu ile sizlere sunulmaktadır.
 • Cinsel isteksizliği yenmenizi sağlamaktadır.
 • Sertleşme bozukluğunu çözücü etkileri vardır.
 • Genel anlamda yaşadığınız cinsel problemleri bu şekilde çözebileceksiniz.
 • Çok güçlü bir enerji yapısına sahiptir.
 • Günde bir adetten fazla kullanmayınız.
 • Alkol ile kullanım gerçekleştirmeyiniz.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.