WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viatight Klitoris Sıkılaştırıcı Krem
Viatight Klitoris Sıkılaştırıcı Krem

Viatight Klitoris Sıkılaştırıcı Krem Ucuz

EM-1216

Viatight Klitoris Sıkılaştırıcı Krem Ucuz Fiyatı

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Viatight Klitoris Sıklaştırıcı Krem Özellikleri

Geniş bir vajinaya sahip olan bayanların yaşadıkları en büyük sıkıntılardan biri de ilişkilerde yeterli hazza kavuşamamasıdır. Genellikle doğum sonrasında ya da tecrübesiz yaşanan bir çok ilişkiden sonra meydana gelen bu sorun, cinsel hayatınızı belirli bir zaman sonra oldukça derinden etkileyebilmektedir. Hem partnerlerinizin yeteri kadar hazza ulaşmasını engelleyebileceği gibi hem de sizlerin bu konuda verimsiz olmasını sağlayabilmektedir. Bir çok kadını rahatsız eden cinsel sağlık sorunu için viatight klitoris sıkılaştırıcı krem ucuz 'i önermekteyiz. Bu krem sayesinde düzenli uygulamalar ile birlikte sizlerde her zamankinden çok daha küçük ve dar bir vajinaya sahip olabileceksiniz. Düzenli uygulamalar ile her gün biraz daha vajinanızın daraldığını hissedebilecek ve bu aşamalarda yaşadığınız cinsel ilişkilerde de bunu çok rahat gözlemleyebileceksiniz. Vajina duvarlarında sıkılaşmayı meydana getirecek olan krem, yoğun bir cinsel hazza tanıklık etmenize olanak tanıyacaktır.

Viatight Daraltıcı Krem Nasıl Kullanılır ?

Viatight daraltıcı krem kullanımı oldukça kolay ve basittir. Cinsel birlikteliklerde bayanların bir çoğunun yaşamış olduğu bu sorun, sizlerin bu sorunla karşılaştıktan sonra cinsel hayatının tamamen bittiği anlamını taşımamaktadır. Öncelikli olarak yapmanız gereken sadece ilişkilerinizde maksimum düzeyde bir verim elde etmeyi sağlamak olmalıdır. Tamamen doğal ve güvenilir içeriklerden oluşan kremi, ilişkilerden 15 dakika öncesinde vajina bölgesine masaj yapma işlemi ile birlikte uygulamanız gerekmektedir. Dakikalar içerisinde sıkılaşmanın meydana geldiğini sizlerde çok rahat gözlemleyebileceksiniz. Düzenli kullanımlardan etkisini arttıracak olan ürün, ciltte her hangi bir sarkma meydana gelmesini önleyecektir.

Viatight Sıkılaştırıcı Krem Fiyatları

Cinsel birlikteliklerinizi renkli bir hale getirmeniz için viatight krem fiyatı sitemizde piyasa fiyatının altında tutulmuştur. Sizlerde orjinal ve güvenilir bir ürün almanın vermiş olduğu mutluluğu yaşamak istiyorsanız hemen sipariş oluşturabilirsiniz.

Klitoris Sıkılaştırıcı Krem Yararları ve Zararları

 • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
 • İlişkilerden maksimum düzeyde haz alınmasını sağlar.
 • Partnerlerinizin bir sonraki ilişkilerinde tercih sebebi olursunuz.
 • Sarkmış ve dağılmış bir vajina yerini hacimli ve sıkı bir vajinaya bırakacaktır.
 • Çok kısa sürede etkisini gösterebilecek bir üründür.
 • 18 yaşın altındaki kişiler için önerilmez.
 • Çocuklardan uzak tutulmalı, güneş ile birebir temas eden yerlerde muhafaza edilmemelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.