WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

EM-1064

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel 50 ml Fiyatları Kampanyalı Satış

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Glide Anal ve Vajinal Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

Kayganlaştırıcı jellerin ilişkilerdeki önemi oldukça fazladır. Özellikle bayanların tercihi olan bu ürün sizlere kusursuz bir deneyim sunabilecektir. Cinsel hayatın önemini anlamak isteyen ve ilişkilerini renklendirmek isteyen kişilerin tercihi olan Viaxi Glide 50 ml ürününü sizlerde hemen tercih ederek ilişkilerinize katacak olduğunuz farklılıkları görebilirsiniz. Her zaman yüksek bir etki oranına sahip olan bu ürün başarısızlık oranını minimuma düşürecektir. Ciddi anlamda bir yükseliş göstermeniz ve partnerleriniz açısından her zaman tercih edilmeniz için 50 ml değerine sahip olan bu ürünü hemen sizlerde denemelisiniz. Denedikten sonra sizler için vazgeçilmez bir ürün olacak kayganlaştırıcı jel, seksi yeniden keşfetmeniz için sizlere fırsat tanıyacaktır.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Nasıl Kullanılır

Vajina bölgesine sürerek uygulayacak olduğunuz bu ürün, kullanımdan çok kısa bir süre içerisinde muhteşem bir kayganlığı sizlere sunabilecektir. Viaxi glide jel kullanımı oldukça basit olduğundan yaratacak olduğu etki o kadar basit değildir.İlişkilerinizde tercih edipte kullanmadan bu hazzı yaşayamayacağınızı bilmeniz gerekmektedir. Bu sebepten dolayı hemen tercihinizi bu yöne çekip partnerlerinizle farklı bir gece geçirmeye ne dersiniz ?

Viaxi Glide Jel Fiyatları

Viaxi glide kayganlaştırıcı jel fiyatı sitemizde herkes deneyebilsin diye uygun tutulmuştur. Başarısızlık oranını minimuma düşürebilecek olan bu ürün sizlere her zaman istenilen seviyede bir cinsel birliktelik sunabilecektir. Orjinal ürün almanın keyfini hemen sizlerde yaşayın.

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performansınızı maksimum seviyeye çıkartır.
  • Yeni bir deneyim sahibi olmanız açısından her zaman yüksek etki derecesine sahiptir.
  • İlişkilerinize renk katar ve yüksek derecede bir etki görmenizi sağlar.
  • 50 ml değerine sahiptir.
  • Su bazlı bir üründür.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerlerde barındırılmalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.