WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Delay Geciktirici Sprey
Delay Geciktirici Sprey

Delay 25000 Bitkisel İçerikli Geciktirici Sprey

EM-1204

Delay 25000 Bitkisel İçerikli Geciktirici Sprey Eczane Fiyatı

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Delay 25000 Bitkisel İçerikli Geciktirici Sprey Özellikleri

Erken boşalma ürünleri arasında en sık tercih edilenlerden biri olan delay 25000 bitkisel içerikli geciktirici sprey, bir çok erkeği bu sağlık sorunundan kurtarmış ve ilişkilerinde başarıya ulaştırmıştır. Cinsel hayatta karşılaşılan erken boşalma sorunları o anki ilişkiyi çok etkilemese bile bir sonraki ilişkilerde partnerleriniz tarafından tercih sebebi olmamanızı sağlayacaktır. Bu durum sonucunda her zaman başarısızlık oranınız düşebileceği gibi cinsel hayatın bitmesi gibi temel sorunlarda muhtemeldir. 40 ml değerine sahip olması nedeniyle ortalama 100 kullanıma eşdeğer olan bu ürün, kısa sürede yüksek haz oranına sahip olmanıza olanak tanıyabilecektir. %100 güvenli olan ve sağlık açısından her hangi zararı olmayan bu ürün, kısa sürede yüksek etki oranına sizleri de dahil edebilecektir.

Delay 25000 Bitkisel Sprey Nasıl Kullanılır

Cinsel hayatın devamı ve yaşanılan sorunların çözülmesi için tercih edecek olduğunuz delay 25000 geciktirici sprey kullanımı oldukça basit ve kolaydır. İlişkilerinizde her zaman en iyisi olmak ve sertleşme gibi sorunlarından üstesinden gelmek için tercih edecek olduğunuz bu sprey, bitkisel içerikli olması nedeniyle sağlık açısından en ufak bir zarar oluşturmamaktadır. Penisin baş kısmından başlayarak sonuna kadar püskürtmelidir. Cilde iyice yedirmek şekliyle uygulayabileceğiniz bu ürünü hemen sizlerde deneyerek kısa sürede yüksek etkisine sahip olabilirsiniz.

Delay 25000 Geciktirici Sprey Fiyatları

Delay 25000 sprey fiyatı sitemizde kampanya dahilinde olduğundan dolayı uygun tutulmuştur. Sizlerde hemen bu üründen yüksek bir etki görmek istiyorsanız tercihinizi bu yönde yapmalı ve orjinal bir ürün almanın vermiş olduğu mutluluğa kısa sürede ulaşmalısınız.

Geciktirici Sprey Delay 25000 Yararları ve Zararları

  • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
  • Her zaman istenilen seviyede bir eki görmenize olanak tanır.
  • Cinsel hayatınıza yön vermenizi sağlar.
  • Erken boşalma adına en ufak bir sorun yaşamazsınız
  • Cinsel ilişkileriniz normaline oranla daha uzun sürebilecektir.
  • İlişkilerde aldığınız hazda bir o kadar artış gösterebilecektir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.