WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
V - Pills
V - Pills

V Pills Geciktirici Sprey Tavsiye

EM-1062

V Pills Geciktirici Sprey Eczane Tavsiye Ürünü

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

V Pills Geciktirici Sprey Tavsiye Özellikleri

Erken boşalmayı geciktirici özellikleri olan cinsel ilaçlar arasında süre bazında en uzun zamanı tanıyan ürünlerden biri viga geciktirici sprey ürünüdür. Normal boşalma sürenizin üstüne en az 30-35 dakika eklemek isteyen erkeklerin bir numaralı tercihlerindendir. Üstelik bu daha ilk ilişki için geçerlidir. Daha sonrasında durum  çok daha üst seviyelere gelebilmektedir. Nerde ise bir saati aşkın cinsel ilişkilere girebilecek hale gelebiliyorsunuz. Üstelik içerisinde çeşitli vitaminler ile bakım yapabilmesi de sağlanmıştır. 30 ml boyutunda üretilen v pills tavsiye ürünü ortalama 100 kullanımlık bir üründür. Son derece başarı oranının yüksek olduğu sonuçlar almanız bu ürünü kullanmanızda ki ana sebeplerden biri olacaktır. Almanya dan ithal bir üründür. Sağlık standartlarınca hiç bir sıkıntı doğurmamaktadır. Tamamen doğal %100 bitkisel formda hazırlanmaktadır. V pills geciktirici sprey serisi arasında beğenilen tercih edilirliği yüksek olan ürünlerden biri olduğunu da söylemekte fayda vardır.

V Pills Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Erken boşalmayı geciktirici v pills geciktirici kullanımı ilişkiden 20-30 dakika evvel uygulanmalıdır. Penise 3-4 kere sıkıp masajla oluşan sıvıyı yedirmeniz yeterlidir. Bu süreç doğrultusunda bir sonuç alabilmek nerede ise garantilidir. Erken boşalmanın yaşanabilmesi için gerekli olan en önemli şey beyne giden hazların yavaşlamasıdır. V pills boşalmayı geciktirici spreyde bu yönde verdiği etkiler ile bilinmektedir. 30 ml boyutunda olduğundan uzun süre kullanıma eş değer bir üründür. Sağlık açısından da bir zararı bulunmamaktadır. E vitaminli bir üründür.               

V Pills Sprey Fiyatları

Erken boşalmayı geciktirici özellikleri ile bilinen v pills geciktirici sprey fiyatı sitemizde orjinal v pills geciktirici sprey olarak en ucuz rakamlara satılmaktadır. Ucuz geciktirici spreyler sunduğumuz sitemizde çok uygun rakamlar yer almaktadır. Bunlar erkeklerin cinsel sağlık konusunda biraz daha bilinçlenmelerini teşvik edicidir. Sizlerinde erken gelme gibi bir sorununuz varsa hemen sipariş verebilirsiniz.

Geciktirici V Pills Sprey Yararları Ve Zararları

 • %100 bitkisel olduğundan sağlık açısından bir zarar içermemektedir.
 • En az 15 dakika gecikme sağlayabileceğiniz bir üründür.
 • Erken boşalmaya kesin çözüm arıyorsanız doğru bir üründür.
 • Partnerinizi doyum noktasına ulaştırabilecek kadar gecikme sağlarsınız.
 • Düzenli kullanımlarda boşalma süresinin ne kadar arttığını bizzat görebileceksiniz.
 • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayınız.
 • 18 yaşından büyükler için tavsiye edilmektedir.
 • Güneşle temas ettirmeyiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.