WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Herbal Vivid
Herbal Vivid

Herbal Vivid Erken Boşalmayı Geciktirici İlaç

EM-1193

Herbal Vivid Erken Boşalmayı Geciktirici İlaç Eczane Fiyatları

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Herbal Vivid Erken Boşalmayı Geciktirici İlaç Özellikleri

Cinsel hayatta isteklerinizi karşılayabilmek için uygulamanız gereken bir takım faktörler yer almaktadır. Öncelikli olarak etkili bir cinsel birliktelik yaşamak istiyorsanız partnerlerinizin isteklerine en iyi şekilde cevap vermeniz gerekmektedir. Bildiğiniz gibi kadınların erkeklere oranla boşalma ve orgazm olma süreleri daha uzun olduğundan dolayı bir takım erkekler bu aşamada yetersiz kalabilmektedir. Erken boşalma sorununu yaşayan erkeklerde aynı şekilde partnerleri tarafından hoş karşılanmamaktadır. Hal böyle olunca bu durumların sonucunda çiftler anlaşamamakta ve cinsel sağlık sorunlarının yanı sıra daha büyük sorunların oluşması engellenememektedir. Oysaki sizlere bugün tanıtacak olduğumuz herbal vivid erken boşalmayı geciktirici ilaç sayesinde erken boşalma sorunu artık sizler için rüya olacaktır. Her zaman ilişkilerinizde maksimum performans gösterebileceğiniz gibi eskisine oranla 3-4  kat daha uzun süreli cinsel ilişkiler yaşayabileceksiniz. 44 cc büyüklüğünde olan bu ürün, ortalama 25-30 kullanımlık olması nedeniyle uzun bir süre sizlere yetebilecektir. Kullanım aşamasında her hangi bir sorun ile karşı karşıya kalmamanız için detaylı kullanım talimatlarını okuyabilirsiniz.

Herbal Vivid Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Cinsel hayatı etkileyen erken boşalma sorunları, çözüldüğü takdirde göreceğiniz başarı ve performans partnerleriniz kadar sizleri de oldukça etkileyecektir. Bu konuda önerimiz olan herbal vivid sprey kullanımı oldukça basit ve kolay işlemlerden ibarettir. Yapmanız gereken sadece ilişkilerden 30 dakika öncesinde 8 ile 10 kez fıslatmak olacaktır. Doğru bir kullanım sonucunda her zaman yüksek bir etki görebileceğinizi unutmamalısınız. Spreyi kullanırken gözünüze temas etmemesine özen göstermeniz yeterli olacaktır.

Herbal Vivid Erken Boşalma Önleyici Sprey Fiyatları

Herbal vivid fiyatı 89 tl olarak sitemizde herkesin alabilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Sizlerde yaşamış olduğunuz bu sorundan kurtulmak için stoklar tükenmeden elinizi çabuk tutun !

Herbal Vivid Geciktirici Sprey Yararları ve Zararları
 • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
 • İlişkilerde maksimum performans göstermenizi sağlar.
 • Erken boşalma adına en ufak bir sorununuz kalmaz.
 • Sertleşme gibi sorunlarınız çözülür ve maksimum verim sağlarsınız.
 • 18 yaş altı kişiler için kullanımı önerilmez.
 • Çocukların ulaşamayacağı kuru ve serin ortamlarda muhafaza edilmelidir.
 • Güneş ile birebir temas etmesini önleyiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.