WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Viga Geciktirici Sprey
Viga Geciktirici Sprey

Viga 60000 En Etkili Geciktirici Sprey Kullanımı

EM-1087

Viga 60000 En Etkili Geciktirici Sprey Kullanımı Bilgileri

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Viga 60000 En Etkili Geciktirici Sprey Kullanımı Özellikleri

Erken boşalmayı önlemek için yapabileceğiniz çözüm teknikleri oldukça geniştir. Bunlar bazen kısmi bazen yoğun bazen ise kalıcı çözümler sunabiliyor. Tabi bu size sunulan ürünün ne denli etkili olduğu ile bizzat alakalıdır. Viga 60000 en etkili geciktirici sprey kullanımı ürünü son derece başarılı etkileri olan sevebileceğiniz bir üründür. Viga geciktirici sprey kullanıcı yorumlarında ilk ilişkide bile başarı sağlayan erkekleri görebilirsiniz. Erken boşalma ile alakalı problemlerinizi ilk yarım saatte geride bırakabileceksiniz. Ani çözümler arıyorsanız çok doğru bir seçim olacaktır. 45 ml olarak üretilmektedir. 100 kullanımlığa eş değerdir. Başarı oranının bir hayli yüksek olduğu bu ürün partnerinizi doyuma ulaştırma açısından sıkça kullanabileceğiniz özellikler taşır. E vitamini içerir ve bu şekilde penis bakımı görevini de görür. Sabahın ilk dakikalarına kadar kesintisiz cinsel ilişki için tartışmasız seçebileceğiniz bir üründür. 1

Viga 60000 Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

Viga geciktirici sprey kullanımı için ilişki öncesinde 30 dakikaya ihtiyacınız vardır. Boş bir anınızda penise 4-5 kere spreyden sıkmanız ve bunu da özellikle penis ucundan başlayarak yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde bir uygulama erken boşalma konusunu sizin için tamamen tarihe kavuşturacaktır. Doz aşımı yapmamanız önerilmektedir. Çünkü doz aşımları sizlere yarar değil aksine çoğun uyuşturma sağlayacağından sıkıntı oluşturabilir. Ürünü kullandıktan sonra dilerseniz prezervatifte kullanabilirsiniz.

Geciktirici Viga 60000 Sprey Fiyatları

Erken boşalmayı geciktirici sprey fiyatı online eczanemizde yılın en büyük kampanyası ile satılmaktadır. Erken boşalmaya kesin çözüm olarak adlandırılan viga 60000 geciktirici sprey satın almak isterseniz sitemizde ki ayrıcalıklarda sizlerde bir an evvel yararlanmalısınız.

Viga Geciktirici Sprey Yararları Ve Zararları

 • Erken boşalmayı geciktiricidir.
 • İlişki süresini uzatarak performansın yükselmesini sağlarsınız.
 • Cinsel performans arttırıcı olduğunu da söyleyebiliriz.
 • Erkeklerin partnerlerini tatmin edebilmeleri adına gerekeli süreyi bulabilecekleri bir üründür.
 • 18 yaşından büyükler içindir.
 • Peniste tahriş varsa kullanımını ertelemelisiniz.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.