WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Multi-Gyn
Multi-Gyn

Multi-Gyn FemiWash Genital Bölge Temizleme Jeli

EM-1221

Multi-Gyn FemiWash Genital Bölge Hijyen ve Temizleme Jeli

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Multi-Gyn FemiWash Genital Bölge Temizleme Jeli Özellikleri

Cinsellik sadece ilişkiye girip çıkmakla olmyor. Bunun arka planı da olmaktadır. Nasıl ki bir şey yatırım yaparsınız ve karşılığını alısınız. Bu da aynı şekildedir. Cinselliğe yaptığınız yatırımlar size her zaman için daha fazlasını kazandırır. Multi-Gyn femiwash genital bölge temizleme jeli ürünü cinsel bakım alanında tamamen güvenerek alabileceğiniz ve karşılığını da görebileceğiniz ürünlerdendir. Sağlık açısından kesinlikle bir zarar içermez. Normal düzenli olarak kullandığınızda genital bölgede mantar kızarıklık ve ya kaşıntı adına hiç bir sorun olmasına izin vermeyecektir. cinsel ilişkilerden önce veya sonrasında ne zaman isterseniz femi wash cinsel temizleme suyunu kullanabilirsiniz. 100 ml olan bu ürün uzun süre size yetebilecek kapasitede üretilmiştir.

FemiWash Nasıl Kullanılır

İntim bölge temizleyici multi gyn femiwash kullanımı için yapmanız gereken şey genital bölgenize veya vajinal bölgenize ürünü sıkmak ve iyice yaymak. Bu bölgedeki bakteri ve parazitleri anında temizlemektedir. Sağlık açısından hiç bir zarar içermemektedirler. Aksine arındırıcı özellikleri ile bölgedeki koku olayını renklenme olayını ve kaşıntı olayını tamamen bitirebilecek kapasitededir.

Multi Gyn FemiWash Fiyatları

Sitemizde multi gyn femi wash fiyatı çok uygun bir rakamdan satışa sunulmuştur. Cinsel açıdan hiç bir sıkıntı yaşamak istemiyorsanız cinsel bölge temizliğine de önem vermek gerekir. İşte tamda byle bir anda multi gyn çok doğru bir seçim olacaktır. Ucuz cinsel bakım ürünlerini sitemizde geniş çaplı bir şekilde bulabilirsiniz.

Kaşıntı Giderici FemiWash Yararları Ve Zararları

 • Bayanlarda ve erkekler de kullanılabilen uniseks ürünlerdendir.
 • Kaşıntı giderici etkileri söz konusudur.
 • Genital bölgede ki renklenmeleri yok eder.
 • Mantar vs çeşitli sıkıntıları kısa sürede yenecektir.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.
 • 18 yaş ve üzeri için geçerli ürünlerdendir.
 • Aynı gün içerisinde birden fazla kullanım yapmayınız.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.