WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Play Lube Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jel
Play Lube Meyve Aromalı Kayganlaştırıcı Jel

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Jel 50 ml

EM-1169

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Jel Eczane Fiyatı

249,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel birlikteliklerde öncelikli olarak istek duyulması ve bir takım uyarılmaların gerçekleşmesi gerekmektedir. Bu iki faktör olmadığı takdirde sağlıklı ve istekli bir cinsel birliktelik düşünülemez. Bunun harici gerçekleşen her cinsel birliktelik sadece olmuş olması nedeniyle yapılmaktadır. Sizlerde bu gibi durumlara maruz kalmamak istiyorsanız ve ilişki sonuna kadar partnerlerinizle bir uyum içerisinde harekete ederek onları hissetmek istiyorsanız, bu konudan dolayı tercihiniz play lube naneli kayganlaştırıcı jel 50 ml ürünü olmalıdır. Bu ürünü kullanan kişiler sorunsuz ve mutlu bir cinsel birliktelik yaşayabileceklerdir. Su bazlı olmasından dolayı sağlık açısından her hangi bir zararı olmayan bu ürün sizlere kusursuz deneyimleri sunabilmektedir.

Play Lube Naneli Jel Nasıl Kullanılır

Cinsel ilişki sırasında ya da cinsel ilişkilerden önce tercih edebileceğiniz play lube naneli jel kullanımı oldukça kolay ve basittir. Ferahlatıcı etkisi sayesinde daha yüksek derecede bir haz duymanızı sağlayacak olan bu ürünü hemen sizlerde deneyerek sonuçlarını görebilirsiniz.

Play Lube Naneli Kayganlaştırıcı Fiyatları

Play lube naneli kayganlaştırıcı jel fiyatı sitemizde herkes alıp deneyebilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Ürünü kullandıktan çok kısa bir süre sonra göreceğiniz etki karşısında sizlerde şaşkınlıklarınızı gizleyemeyecek ve her zaman aradığınız o muhteşem hazza sahip olabileceksiniz.

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performans arttırıcı bir üründür.
  • Her zaman kalıcı sonuçlara ulaşmanızı sağlar.
  • Su bazlıdır.
  • Sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur.
  • Maksimum seviyede kayganlık sağlar.
  • 18 yaşından küçüklerin kullanmaması gerekmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.