WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Porcodile Kayganlaştırıcı Jel
Porcodile Kayganlaştırıcı Jel

Porcodile Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

EM-1108

Porcodile Glide Anal Kayganlaştırıcı Jel 100 ml

255,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Porcodile Glide Anal İlişki İçin Kayganlaştırıcı Jel

Cinsel ilişkilerde uyumun sağlanması oldukça önemli bir faktördür. Uyum olmadan gerçekleştirilen bir ilişki sadece olmuş olsun diye yapılmaktadır. Bu tarz bir ilişkinin sizlere sağlayacak olduğu yarar oldukça düşük olduğu gibi partnerlerinizi de bir o kadar etkileyebilmektedir. Fakat bu sorunlardan kurtulmak artık mümkün bir hale gelmiştir. Sizlere önerecek olduğumuz porcodile glide kayganlaştırıcı jel 100 ml ürünü sayesinde istediğiniz seviyede bir cinsel birliktelik yaşamanız mümkün olduğu gibi her zaman istenilen sonuçlara karşı karşıya kalmanızda muhtemeldir. Cinsel hayatınızı renklendirecek olan bu ürünü hemen deneyerek ilişkilerinizi nasıl uyumlu hale getirdiğiniz sizlerde gözlemleyebilirsiniz. Dilediğiniz miktarda kullanarak ilişkilerinize katacağınız heyecanı arttırabilirsiniz.

Porcodile Glide Anal Jel Nasıl Kullanılır

Porcodile anal kaydırıcı jel kullanımı oldukça basittir. Anal jellerin kullanım amacı ilişkilerde bayanların yaşamış olduğu acı ve ağrı hissini ortadan kaldırabilmek içindir. Bu durum ile karşı karşıya kalan bir bayanın ilişkilerden az ya da çok bir zevk alması beklenemediği gibi etkili bir şekilde cinsel birliktelik düşünülememektedir. Doğru bir kullanım için vajinal bölgeye sürerek uygulayacağınız bu jelin, kurumasını beklemelisiniz. Kuruduktan sonra ilişkilere hazır bir hale gelebileceğinizi unutmayınız. Bu aşamadan sonra yapmanız gereken sadece ilişkilerinizi nasıl yönlendirmek istediğinizle alakalı bir durumdur.

Porcodile Anal Jel Fiyatları

Herkes ilişkilerine heyecan katabilsin ve istediği seviyede bir etki görebilsin diye sitemizden yapacak olduğunuz orjinal ürün alışverişi sizleri de mutlu edebilecektir. Porcodile jel fiyatı sitemizde oldukça uygun tutulduğundan dolayı sizlerde kısa süre içerisinde bu ürüne sahip olabilirsiniz.

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performansı arttırabilen bir üründür.
  • Penis ile vajinanın birleşmesini hızlandırır.
  • Bayanların yaşamış olduğu ağrı ve acı hissini ortadan kaldırır.
  • Cinsel hayatınıza renk ve düzen katar.
  • Her zaman partnerlerinizin bir sonraki ilişkilerde tercihi olabilirsiniz.
  • 18 yaşından küçüklerin kullanmaması gereken bir üründür.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.