WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel
Viaxi Kayganlaştırıcı Jel

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml

EM-1120

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml

199,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml Kampanyalı

Bayanların cinsel hayatta yaşamış oldukları vajina kuruluğu gibi sorunların çözümü için kullanılan Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade 5x5 ml ürünü sayesinde bu sorunlar artık sizler için büyük sıkıntılar teşkil etmeyecektir. Bu sorunların üstesinden gelmek oldukça kolay olduğu gibi viaxi kayganlaştırıcı jeller ile mümkün olabilmektedir. Cinsel hayatınıza bir renk ve farklı bir boyut katmak için tercih edeceğiniz bu ürün sizleri zevkin doruk noktalarına ulaştırabilecektir. Kutu içerisinde 5 paket jel size gönderilmektedir ve her paketteki jelin 5 ml değeri vardır. Bu sebepten dolayı almış olduğunuz bu ürün 25 ml değerine sahip olarak sizlere gönderilecektir. Cinsel hayatınıza renk katmak için tercih edeceğiniz bu ürün sayesinde partnerlerinizin bir sonraki ilişkilerinde tercih sebebi olabileceksiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır

Cinsel ilişkinin her anında kullanabilecek olduğunuz viaxi glide jel kullanımı oldukça basittir. Vajinal bölgeye sürülerek uygulanacak olan bu jel penis ile vajinanın etkileşimini hızlandıracak ve almış olduğunuz hazzı doğrudan etkileyebilecektir. Alternatif bir kullanım şekli bulunmadığı gibi sağlık açısından da her hangi bir zararı olmayan bu ürünü sizlerde hemen tercih ederek cinsel hayatınızı farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

Viaxi Glide Kayganlaştırıcı Jel Sade Fiyatları

Viaxi glide sade kayganlaştırıcı jel fiyatı sitemizde herkes alıp deneyebilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur. Orjinal bir ürün almanın vermiş olduğu mutluluğu yaşamak için tercih edeceğiniz bu ürün sizlere her zaman daha iyi bir cinsel deneyim sunabilecektir.

Uyarılar ve Yan Etkileri

  • Cinsel performansınızı doğrudan etkileyebilecek ve arttırabilecektir.
  • Her zaman istenilen seviyede bir kayganlığı sizlere sunar.
  • Her hangi bir aroması olmayan sade bir üründür.
  • Su bazlı bir jeldir.
  • Sizlere farklı pozisyonlar üretir.
  • Çocuklardan uzak tutulması gerekmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.