WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Viaxi Bayan Azdırıcı Jel
Viaxi Bayan Azdırıcı Jel

Viaxi Sensıtıve Bayan Azdırıcı Afrodizyak Jel

EM-1296

Viaxi Sensıtıve Bayan Azdırıcı Afrodizyak Orgazm Jeli

499,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Viaxi Sensıtıve Bayan Azdırıcı Afrodizyak Jel Özellikleri

Cinsel hayatta hem erkeklerin hem de bayanların yaşamış olduğu bir takım sıkıntılar ilişkileri oldukça zor bir konuma sokabilmektedir. Cinsel hayatın önemini daha iyi anlamak ve yeterince haz seviyesine ulaşabilmek için kullanmanız gereken bir takım cinsel takviye ürünleri yer almaktadır. Özellikle günümüzde kadınların yaşamış olduğu vajinismus sorunu, ilişkilerde ağrı ve acı hissinin oluşmasına neden olduğundan etkili bir şekilde birlikteliklerin yaşanmasını engellemektedir. Vajinismus problemi genellikle psikolojik bir baskı olarak düşünüldüğü takdirde üstesinden gelebilmek için viaxi kayganlaştırıcı jeller kullanılmaktadır. 50 Ml değerine sahip olan ve son derece doğal maddeler ile üretildiğinden sağlık açısından her hangi bir sorun teşkil etmeyecek olan viaxi sensıtıve bayan azdırıcı afrodizyak jeli kullandığınız takdirde sizlerde ilişkilerinizde daha başarılı olabileceksiniz. Muhteşem haz sahibi olmanın en kolay yolu olan bu jelleri sizlerde kullanarak sonuçlarını hemen gözlemleyebilirsiniz.

Viaxi Sensitive Kayganlaştırıcı Jel Nasıl Kullanılır

Viaxi Sensitive jel kullanımı oldukça basit ve pratik işlemlerden ibarettir. Ürünü cinsel birlikteliklerinizin öncesinde ya da ilişki sırasında kullanmanızda her hangi bir sakınca bulunmamaktadır. Extra kayganlık sağlayacak olan bu ürün, penis ile vajina birleşimini daha etkili bir şekilde hızlandıracağından dolayı hem alacağınız haz artış gösterebilecek hem de acı hissi duymamanızı sağlayacaktır. Hem uyarıcı hem  de tedavi edici bir özelliğe sahip olan bu jeli kullandıktan sonra sizlerde etkisine şaşıracaksınız.

Viaxi Sensitive Jel Fiyatları

Viaxi sensitive jel fiyatı sitemizde oldukça uygun tutulmuştur. Extra kayganlık kazandıracak olan ve uyarıcı bir etkiye sahip olan bu ürünü sizlerde kullanarak kısa süre içerisinde sonuçlarını görebilir ve partnerlerinizle birlikte her zaman daha iyi bir sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

Viaxi Sensitive Yararları ve Zararları

Tamamen doğal bir üründür.
Sağlık açısından en ufak bir sorun teşkil etmez.
Bayan uyarıcı ürünler arasında yer almaktadır.
Orgazm olma süresini hızlandırır.
Cinsel anlamda performans sağlayıcı olarak da bilinir.
Güneş ile birebir temas etmemesi gerekmektedir.
18 yaşından küçüklerin kullanması gerekmektedir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.