WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
WPARIS Afrodizyak Parfüm
WPARIS Afrodizyak Parfüm

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya

EM-1461

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Cinsel İstek Artırıcı Kolonya

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Unisex Kolonya

İnsanlar her zaman güzel kokmak ister. Güzel koku, karsı cinsin ilgisini çekebiliyor. WPARIS afrodizyak etkili feromon kolonya da güzel kokmak isteyen kişilerin bir numaralı yardımcısıdır. Her zaman yanınızda taşıyabileceğiniz boyutlar da kalıcı esansıyla çevrenizi etkileyecek yüksek kaliteli feromon üründür. Online eczane sitemizden en uygun fiyat koşullaraıyla hemen sipariş ver kullanmaya sen de başla.

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya Özellikleri

Bayan azdırıcı afrodizyak kolonyaErkek ve kadınlar, afrodizyak etkili feromon kolonyayı gün içerisinde rahatlıkla kullanıyor. Ürünün cinsel arzu uyandırması ve ilgi çekici olması en beğenilen özelliklerindendir. Ürünü kullanan kişiler çok güzel kokar. Güzel kokan kişiler ise karşı cinsin beğenisini çeker.

Afrodizyak etkili feromon kolonya, kadınlarda ve erkeklerde sevişme isteği uyandırabilir. Sevişme isteği duyan kişilerin cinsel performansı daha üst seviyelere çıkabilir.

Bu ürün sayesinde cinsel arzu da artabilir. Arzusu artan kişiler, günlük yaşamlarında daha mutlu olabiliyor.

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonya Kullanımı

İlişkilerini canlandırmak ve alevlendirmek isteyen kişiler gönül rahatlığıyla bu ürüne yönelebilir. Ancak ürünü alan kişilerin kullanım hakkında detaylı bilgi edinmesi gerekiyor. Ürünün kullanımını detaylı olarak araştırmayan kişiler kolonyadan beklediği etkiyi bulamaz.

Yapılan araştırmalarda bu ürünü kullanan kişilerin karşı cins tarafından daha fazla beğenildiği sonucuna varılmıştır.

WPARIS feromon kolonya kıyafet üzerine sıkılmamalıdır. Ürün doğrudan tene sıkılmalıdır. Boyun, bilek ve kulak arkasına yeterli düzeyde uygulanan ürün kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Ancak üründen beklenen etkiyi görebilmek için uzun süreli kullanım şarttır. Uzun süreli kullanımlarda kolonyanın kokusu kişinin vücuduna siner.

WPARİS Afrodizyak Etkili Feromon Kolonyayı Kimler Kullanabilir?

Kolonya satın almak isteyen kişiler yoğun araştırmalar yapıyor. Yapılan araştırmalarda kişiler kendilerine en uygun olan ürünü bulmaya çalışıyor. Kolonya kullanıcılarının çoğu kendisine en uygun olan kolonyanın WPARIS afrodizyak etkili kolonya olduğunu düşünüyor. Çünkü bu ürün erkek- kadın fark etmeden herkese hitap ediyor. Ürünü kullanabilecek kişiler:

•Günlük yaşamında bakımlı görünmek isteyenler

•Etkili kokusu ile karşı cinsi kendisine hayran bırakmak isteyen kişiler

•Karşı cinste arzuyu tetiklemek isteyen bireyler

Bu ürünü kullanacak olanların orijinal içerikteki ürünleri satın alması gerekir. Orijinal olmayan içerikler bu etkileri göstermekte zorlanabilir.

WPARIS Feromon Kolonya Ne Kadar Kullanılabilir?

Günlük yaşamda etkileyici ve farklı bir şekilde kokmak isteyen kişiler bu ürüne yöneliyor. Bu ürünler 100 mililitrelik özel şişelerde üretilir. Özel şişelerde üretilen kolonyalar her gün kullanılabilir. Her gün kullanılsa dahi parfümler 2-3 ay bitmez. Çünkü ürün oldukça etkilidir. Günlük kullanımda çok fazla kullanılmasına ihtiyaç duyulmaz.

Kişilerin kolonya kullanma zevki farklıdır. Bazı kişiler daha yoğun kokmak için fazla kullanımı tercih ederken bazı kişiler daha sade kokmak için 1-2 fıs sıkmayı yeterli görebilir. Buna bağlı olarak ürünün kullanım süresi değişiklik gösterebiliyor.

WPARIS Afrodizyak Etkili Kolonyanın Saklama Koşulları

WPARIS afrodizyak etkili kolonyanın yalnızca kokusu beğenilmez. Ürünün şişesi de pek çok kişi tarafından beğenilir. Tamamen siyah bir zemini bulunan şişe, çocukların da dikkatini çekebilir. Çocuklar ürünü ağzına alabilir. Buna bağlı olarak kişilerin ürünü çocukların bulamayacağı bölgelerde tutması gerekir. Bu uyarılara kulak asmayan kişiler, ürünlerinin zarar gördüğüne şahit olabilir.

Kolonyanın aşırı sıcak, soğuk veya nemli bölgelerden uzak tutulması önerilir.

WPARIS Afrodizyak Kolonya Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük yaşamda herkes tarafından beğeniyle kullanılan bu ürünü alırken bazı detaylara dikkat edilmelidir. Ürünü alırken ilk olarak satıcı göz önünde bulundurulmalıdır. Herkes tarafından beğenilmeyen satıcılarla çalışılmamalıdır. Bunun yanında ürünü alırken garantisinin olup olmadığına bakılmalıdır. Garantisi olan ürünlerin tercih edilmesi önemli bir avantajdır.

Bu içerikleri satın alırken ürünün orijinalliği de göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.