WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Yes Feromon Afrodizyak Parfüm
Yes Feromon Afrodizyak Parfüm

Yes Feromon Bayan Azdırıcı Parfüm Eczane Satış Fiyatı

EM-1249

Yes Feromon Bayan Azdırıcı Parfüm Eczane Satış Fiyatı

999,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Yes Feromon Bayan Azdırıcı Parfüm Eczane Satış Fiyatı Özellikleri

Partnerinize karşı her zaman daha seksi gözükmek ve yaşamış olduğunuz cinsel hayatınızdan daha çok haz duyabilmek için ihtiyacınız olan yes feromon bayan azdırıcı parfüm eczane satış fiyatı sitemizde oldukça uygun tutulmuştur. Herkes bu ürüne sahip olabilsin ve çevresindeki kişileri çok rahat bir şekilde etkileyebilsin diye sizlere önerecek olduğumuz bu ürün, kısa sürede muhteşem sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza olanak tanıyabilecektir. Cinsel hayatınızın renklenmesiyle birlikte partnerlerinizden görmüş olduğunuz ilgide bir o kadar artış gösterebileceği gibi her zaman daha iyi sonuçlarla karşı karşıya kalmanıza olanak tanıyabilecektir. Eşsiz kokusu ile sizlerde hemen afrodizyak etkili parfüm sahibi olun !

Yes Feromon Bayan Azdırıcı Parfüm Nasıl Kullanılır

Bayan azdırıcı parfümler, dozunda kullanıldığı takdirde başarılı sonuçları vermektedir. Uzun bir süre kalıcı etkisine sahip olan yes feromon parfüm kullanımı oldukça kolay olduğu gibi bir çok kişi tarafından tavsiye edilmekte ve kullanılmaktadır. Cinsel performansınızı her zaman üst seviyeye taşıyabilecek olan bu ürün, kısa sürede muhteşem bir başarı oranı ile sizlere her zaman aradığınız muhteşem hazzı sunabilecektir. 3-4 kez parfümü koltuk altı ve boyun bölgenize fıslatmanız yeterli olabilecektir.

Yes Feromon Bayan Uyarıcı Parfüm Fiyatı

Yes feromon uyarı parfüm fiyatı piyasadaki benzer ürünlerle aynı satış rakamına sahip olan parfüm, etki bazı olarak bakıldığında daha yüksek bir etkiye sahiptir. Sizlerde stoklar tükenmeden hemen sipariş verebilir ve parfümün muhteşem etkisini fark edebilirsiniz.

Yes Feromon Parfüm Yararları ve Zararları
  • Cinsel performansı arttırıcı bir üründür.
  • İlişkilerinizde muhteşem bir haz duymanızı sağlar.
  • Cinsel ilişkilerde her zaman başarı oranı yüksek olabilmektedir.
  • Yüksek etkiye sahip bir parfümdür.
  • 18 yaşın altındaki kişiler için önerilmez.
  • Göze temas etmesi halinde bol su ile durulanmalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.