WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
WPARIS Afrodizyak Parfüm
WPARIS Afrodizyak Parfüm

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm

EM-0061

WPARİS Kadınlara Özel Erkekleri Uyarıcı Afrodizyak Parfüm

799,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Etkili Feromon Parfüm

Günümüzde kadın ve erkeklerin en çok önem verdiği konuların başında bakım gelir. Bakımına özen gösteren kişiler toplum içerisinde çok daha fazla yer edinir. Bakımlı ve çekici görünebilmek için afrodizyak etkili parfümler kullanılabilir. WPARİS Kadınlara özel afrodizyak parfüm erkekler üzerinde ciddi anlam da uyarıcı etkileri olan bir üründür. Cinsel eczane ürünleri satışı yapılan sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz.

Afrodizyak parfüöWPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm Nedir?

Erkek ve kadının uyumu yakalaması, cinsel ilişkiden alınacak hazzın üst seviyeye taşınmasını sağlar. Bu uyumun yakalanabilmesi için kadınlara özgü üretilen afrodizyak parfümler kullanılabilir. Bu içerikler erkek ve kadının birbirini arzulamasına yardımcı olur. Açığa çıkan arzu ile birlikte cinsel ilişkiler daha keyifli hale geliyor.

İlişkileri alevlendiren bu içeriklere halk arasında aşk parfümü adı verilir. Çiftlerin arasındaki aşkı alevlendirmesi, içeriklerin bu adı almasında önemli rol oynamıştır.

Ürünlerin içeriğinde Feromen bulunur. Feromen, kişiler arası yakınlaşmaya yardımcı olan kimyasal bir maddedir. Bu madde sayesinde cinsel isteksizlik yaşayan kişiler, sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulabilir.

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm Ne İşe Yarar?

Hem erkekler hem de kadınlar cinsel yaşamlarının üst düzeyde olmasını ister. Ancak üst düzey cinsel ilişkiye ulaşabilmek için bazı ürünlere ihtiyaç duyulur. İhtiyaç duyulan ürünler arasında ilk sırayı WPARİS kadınlara özgü afrodizyak parfüm alır. Bu parfüm sayesinde erkekler, kadınlara karşı tutku besler. Oluşan tutku sayesinde cinsel uyarılma görülür. Cinsel uyarılma ile beraber yakınlık başlar.

Bu içerikler, kişilerin hormon seviyesini yükseltir. Hormon seviyesi yükselen erkek, kadına karşı olan hareketlerinde daha arzuludur. Bu da kadınlar için büyük bir avantajdır.

Kadınlara özel üretilen afrodizyak parfümler, büyüleyici kokusuyla erkekleri baştan çıkarır. Baştan çıkan erkeğin cinsel performansı daha da artar.

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm Ne Kadar Kullanılabilir?

Karşı cinsi gözle görülür şekilde etkileyen parfümler 50 mililitrelik özel kutularda üretilir. Özel şişelerde üretilmesi ise göz alıcı bir görüntüye kavuşmasına yardımcı olur. Göz alıcı şişelerde üretilen parfümler gün boyu etkisini kaybetmez. Bir kutu parfüm ortalama 60 gün kullanılabilir. Ancak kullanıma ve sıklığa bağlı olarak süre değişebilir.

Uzun süre kullanılan parfümler daha fazla hatırda kalıyor. Bunun için kişilerin kısa vadeli değil de uzun vade kullanımları tercih etmesi önerilir.

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfümün Faydaları

Kadınların kullanımına uygun olarak üretilen bu içeriklerin farklı faydası vardır. Kişiler farklı amaçlar için kullanabilir. Ancak genel olarak bakıldığında ürünler, karşı tarafın ilgisini artırıyor. İlginin artmasıyla beraber kadınlar kendilerini özel hissediyor. Ürünün faydalarından bazıları:

•Parfümün kokusu cinsel dürtüyü p’e kadar artırabilir.

•Uzun süreli kullanımlarda koku kalıcı olur.

•Kadınların daha çekici olmasına yardımcı olur.

Ürünün faydalarını öğrenen kişiler satın alma koşullarını inceliyor.

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm Fiyatları

WPARİS parfümü kullanmak isteyen kişiler fiyat araştırması yapıyor. Yapılan fiyat araştırmasında farklı fiyatlara rastlanabilir. Kişilerin fazla fiyat ödememesi için kaliteli ve önerilen satıcılardan fiyat alması gerekir. Ancak alınacak kutu sayısı, fiyatı direkt olarak etkiler. Daha fazla parfüm alan kişiler, kutu adedine daha düşük ücret öder.

Orijinal olmayan parfümler çok düşük ücretlere satılabilir. Kişilerin bu ürünlere yönelmemesi gerekir.

WPARİS Kadınlara Özel Afrodizyak Parfüm Kullanımı

Wparis kadınlara özel afrodizyak içerikli parfüm, çok kolay bir şekilde kullanılabilir. Ürünü kullanmak için ekstra özveriye ihtiyaç duyulmaz. Kişilerin boyun ve ense bölgelerine yeterli düzeyde parfüm sıkması ile kullanım tamamlanır. Yeterli düzey ise 3 veya 4 sıkım olarak görülür. Daha fazlası ağır olabilir.

Gündelik yaşamda veya cinsel ilişki öncesinde kullanılan parfümün etkisi kısa süre içerisinde hissedilebilir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.