WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Especial Afrodizyak Parfüm
Especial Afrodizyak Parfüm

Especial Erkeklere Özel Afrodizyak Aşk Parfümü

EM-1224

Especial Erkeklere Özel Afrodizyak Aşk Parfümü

999,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Especial Erkeklere Özel Afrodizyak Aşk Parfümü Özellikleri

Erkeklerde sadece bir bayana karşı hoş görünme duygusu yoktur. Onun yerine her bayan hoş görünmek ve bir şekilde karşı tarafı etkisi alma isteği vardır. Bu cinsel çekicilik açısından da aynı sonuçları verir. Dolayısı ile bu yolda bir çok taktikleri vardır. En çok göze batan özelliklerinden biri de her zaman için olduğu gibi afrodizyak parfümler ile etkileme özelliğidir. Cinsel açıdan maksimum çekicilik standartına ulaşmak istiyorsanız especial erkeklere özel afrodizyak aşk parfümü bu yolda size en etkili sonuçları sunabilecek kapasitede ürünlerden biri olacaktır. Afrodizyak oranının yüksek olduğu ile bilinmektedir. En doğal şekilde hazırlanan bu parfüm sağlık açısından hiç bir sorun teşkil etmemektedir. Especial bayan azdırıcı parfüm 50 ml olarak hazırlanmaktadır. Orjinal cinsel parfümlerden olduğu için kokusu kalıcıdır. Bayanları kendinize çekmek ve onları en derinden etkilemek istiyorsanız especial parfüm sizler için doğru bir tercih olacaktır.

Especial Aşk Parfümü Nasıl Kullanılır

Bayanları etkileyen especial parfüm kullanımı günümüzde bir çok erkek tarafından yapılmaktadır. Ağır bir kokusu olmaması onu gün içerisinde rahatlıkla kullanabilmeye mümkün hale getirmektedir. Hem cinsel açıdan hem de karizmatiklik açısından vazgeçilmez bir erkek olmak istiyorsanız tartışmasız kazanımlarınızdan biri olabilecektir.  Espacial aşk parfümü kullanımını ense ve kulak arkasına yoğunlukta olacak şekilde yapabilirsiniz. Bu size çok ama çok daha uzun süre kalıcılık sağlayacaktır.

Especial Parfüm Fiyatı

Bayan cinsel istek artırıcı especial parfüm fiyatı online eczane sitemizde son derece uygun bir rakamdan satılmaktadır. Hatta sitemizde ki en ucuz aşk parfümlerinden biridir. Etkisinin yüksek olduğu bilinen bu parfümü veya daha bir çok çeşidi bir arada sitemizde görüntüleyebilirsiniz. Bu mükemmel fırsattan muhakkak sizlerde yararlanmalısınız.

Especial Cinsel Parfüm Yararları Ve Zararları
 • Bayan cinsel istek artırıcı parfümlerdendir.
 • Bitkisel afrodizyak etkilerden oluşmaktadır.
 • Cinsel açıdan yoğun çekiciliğe sahiptir.
 • Cinsel uyarıcı parfümlerdendir.
 • Sizi girdiğiniz ortamda olabildiğince popüler hale getirebilecektir.
 • 18 yaşından büyükler içindir.
 • Çocuklardan uzak tutunuz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.