WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Bitkisel Cinsel Güç Artırıcı

Otlar da dâhil olmak üzere belirli yiyeceklerin minimum bir avuç alındığında cinsel dürtüyü arttırdığı gösterilmiştir. Bu çalışmaların çoğunun çok büyük veya titiz olmadığını unutmayın, bu nedenle tüm umutlarınızı ve hayallerinizi onlara bağlamayın. Bitkisel cinsel güç söz mevzusu olduğunda hatırlanması ihtiyaç duyulan bir data daha: Dozlar üründen ürüne değişir, bu nedenle üreticinin yönergelerini izlediğinizden kararlı olun. Bu takviyelerin herhangi birinin aşağıdakilerle iyi mi etkileşime girebileceği konusunda sıhhat uzmanınıza veya eczacınıza danışmak da iyi bir fikirdir:

Reçeteli ilaçlar
Reçetesiz ilaçlar
Vitaminler
öteki bitkisel takviyeler
Ginkgo

Ginkgo biloba, biroldukça halde tüketilebilen popüler bir bitkisel takviyedir. Ön araştırmalar, ginkgo'nun organik bir afrodizyak olarak etkili olabileceğini düşündürür. Bununla beraber, ginkgo kullanımıyla ilgili bir çalışmanın neticeları, kadınlarda bitkisel cinsel güç işlevini hakikaten artırıp artırmadığı konusunda yetersizdir.

Ginseng

Bulması basit başka bir ek mi aramıştınız? Ginseng, birçok potansiyel sağlık yararına haizdir. Minik, yakın tarihli bir araştırma, ginseng'in metadon kullanan kişilerde cinsel işlev bozukluğuyla mücadeleye yardımcı olmak için plasebodan daha iyi performans gösterdiği sonucuna vardı.

Maca

Birine gore maca bitkisel cinsel güç, postmenopozal insanlarda antidepresan kaynaklı cinsel güç işlev bozukluğunu tedavi etme potansiyeline haiz olabilir. ayrıca, maca tarihsel olarak doğurganlığı ve cinsel isteği artırmak için kullanılmıştır. Araştırma umut verici olsa da, yakın tarihli bir araştırma, maca ile ilgili bazı iddiaların birazcık abartılı olabileceğini belirtiyor

Tribulus karaağaç

Libidoyu artırmada etkili olabilecek bir diğer bitkisel cinsel güç takviye ise Tribulus terrestris’tir. Bir araştırma 7.5 miligram (mg) Tribulus terrestris özünün kadın cinsel ilgisi/ihtarlma bozukluğu için etkili olup olmadığı değerlendirildi. 4 hafta sonrasında, özü alanlar cinsel dilek, uyarmalma ve memnuniyetlerinde bir gelişme bildirdiler. Dezavantajı? sadece 60 katılımcıyı içeren çok minik bir çalışmaydı.

Safran

Popüler ve pahalı bir baharat olan safran çoğu zaman afrodizyak olarak tavsiye edilir ve erken araştırmalar bunu destekler. Bir çalışmada, antidepresan alanlar, 4 hafta safran aldıktan sonra cinsel uyarılmada önemli bir iyileşme görmüş olduler.

Kırmızı Şarap

Kırmızı şarap, yaygın olarak önerilen bir afrodizyaktır. 2009'da meydana getirilen bir araştırmaya nazaran, öteki potansiyel yararlarına ek olarak, kırmızı şarap cinsel işlevi de iyileştirebilir. Sadece, bu bulguların minik bir örneklem büyüklüğü tarafından kendi kendine rapor edildiğini belirtmek önemlidir. ek olarak, öteki çalışmalar, çok fazla alkol tüketmenin libido üzerinde ters etkiye haiz olabileceğini öne sürüyor, bundan dolayı ılımlılık anahtardır. Bitkisel cinsel güç için önemi büyüktür.

Elmalar

İster inanın ister inanmayın, elmaların hanımların cinsel dürtüsü üzerinde pozitif yönde bir etkisi vardır. Bir çalışma, günde bir elma tüketen hanımların daha kaliteli bir cinsel yaşamı bulunduğunu buldu. Bu ümit verici görünse de, bu çalışma yalnızca elma tüketimi ile cinsel sıhhat içinde bir ilişki olduğunu öne sürüyor. Elmaların libidoyu artırıp artırmadığına dair başka büyük bir çalışma yok.

Çemen Otu

Çemen otu hem yiyecek pişirmede bununla beraber ek olarak kullanılan bir bitkidir. Bir çalışma, çemen otunun hanım cinsel dürtülerini artırmak için etkili bir tedavi olabileceği sonucuna varmıştır. Bununla birlikte, çemen üzerine yapılan mevcut araştırmaların çoğu, erkek cinsel sağlığını kapsamaktadır.

Anekdot Kanıtı Olan Yiyecekler 

Herhangi bir kanıtla desteklenmese de, bu yiyecekler ve şifalı bitkiler tarihsel olarak libidoyu çoğaltmak için kullanılmıştır. Bazıları onlar üzerine yemin eder. ek olarak, muhtemelen mutfağınızda aslına bakarsanız birçoğu var, bu da onları denemeyi kolaylaştırıyor.

Çikolata

Çikolata, yaygın olarak önerilen bir afrodizyaktır. Bununla birlikte, popülaritesine karşın, 2006 senesinde yapılan bir araştırma, çikolata tüketiminin hanımların cinsel dürtüsü üzerinde önemli bir fark olmadığı sonucuna varmıştır.

Kahve

Kahvenin afrodizyak olduğu söylenir, sadece kahve ruh halinizi yükseltmeye destek verir. Genel olarak bakıldığında bu iddiayı destekleyecek aslabir araştırma olduğu görülmemiştir.

Bal

Bal iyi bir antioksidan kaynağı olsa da, libidoyu artırdığını gösteren aslabir bilimsel kanıt yoktur.

Çilekler

Çilekler, kanıt olmamasına rağmen, bazı insanoğluın yemin ettiği bir başka popüler seçenektir.

Çiğ istiridyeler

Orijinal Casanova'nın her güne 50 çiğ istiridye yiyerek başladığı söyleniyor. Hem erkekler bununla birlikte kadınlar, onları yedikten sonrasında artan cinsel dürtü bildirdiler. ama gene, bu iddiaları destekleyecek hiçbir kanıt yok.

Bitkisel cinsel güç her anlamda çeşitli gıdalarda mevcuttur. Bunun dışında takviye ilaçlarda bulunur. Bu ilaç ve sağlık bakanlığından onaylı krem ve jelleri firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

06 Nis 11:31

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.