WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Eczanelerde Satılan Geciktirici Ürünler

Erken boşalma erkeklerin en büyük sorunlarından biridir. Penisin vajinaya girmesinden hemen önce ya da girmesiyle birlikte kişinin kendini tutamaması, istemsizce boşalmasına erken boşalma denir. Araştırmalara göre her üç erkekten birinde bu problem görülür. Bu sorunun bir sürü çözüm yöntemi vardır. Eczanelerde satılan geciktirici ürünler çok çeşitlidir.

Erken Boşalma Neden Olur?

Erken boşalmanın nedenleri psikolojik veya biyolojik olabilir. Cinsel deneyimsizliği, ilişki stresi, kaygı bozukluğu, depresyon, çok fazla heyecan, kişinin kendi vücuduyla ilgili duyduğu kaygı bu soruna neden olabilir. Bu gibi psikolojik erken boşalmanın yanı sıra travmatik erken boşalmalar yaşam boyu sürebilir.

Travmatik erken boşalmanın nedenleri arasında küçük yaşta cinsel istismara uğramış olmak, ilk cinsel deneyimin kötü sonuçlanması, tabularla yetiştirilmiş olmak gösterilebilir. Biyolojik erken boşalma sebebleri hormonal veya hastalıklarla bağlantılıdır. Diyabet erkeklerde sertleşme sorununa yol açan bir hastalık olsa da son zamanlarda yapılan araştırmalar diyabet hastalığının erken boşalma sorununa yol açtığını göstermektedir. Diyabet hastalığının neden erken boşalmaya yol açtığı ise bilinmemektedir. Çok karşılaşılan bu sorunun tedavisi online eczane sitemiz de satılan geciktiriciler ile mümkündür.

Hormonal Bozukluklar

Vücuttaki hormonların düzenini sağlayan tiroit hormon bozuklukları bu soruna yol açabilir. Ayrıca testosteron seviyelerinin düşük olması ve hipofiz bezi hastalıkları erken boşalmaya neden olur. Prostat bezi enfeksiyonu da bu sorunun en önemli nedenleri arasındadır. 

Erken Boşalma Teşhisi Nasıl Konulur?

Erken boşalma teşhisini koymak için kişinin aktif bir cinsel yaşama sahip olması gerekir. İlk önce fiziksel bir muayene şarttır. Doktor kişiden gerekli hormon testleri isteyip, sertleşme sorunu yaşayıp yaşandığına bakar. Kullandığı ilaçları inceler. Bu noktada hastanın doktoru doğru bilgilendirmesi tedavinin doğruluğu için esastır. Kişinin fiziksel muayenesinde herhangi bir sorun görülmezse o zaman psikolojik nedenlere  bakılır. Yaşadığı travmalar, kaygı bozuklukları, altta yatan nedenler incelenir ve ona göre bir tedavi yöntemi oluşturulur. 

Erken boşalma tedavisi 

Hastanın tüm kontrolleri yapıldıktan sonra hastaya uygun bir tedavi şekli seçilir. Eczanelerde satılan geciktirici ürünler bu tedavilerden biridir. Bu geciktiriciler krem, jel ve ya sprey şeklinde bulunur. Eczanelerde satılan geciktiriciler online olarak da satılabilmektedir. İlişki öncesi penise sürülen sprey veya jeller peniste duyu kaybı oluşturur ve böylelikle erken boşalma önlenmiş olur. Bu kremleri dikkatli kullanmak ve güvenilir yerlerden elde etmek çok önemlidir. Eczanelerde satılan geciktiriciler orijinal  geciktiricilerdir.

Bunun yanı sıra çok güvenilir sitelerde eczanelerde satılan geciktiriciler eczane orijinalliğinde kaliteli ürün satar. Geciktiricilerin gerçek olması sağlığınızı korumanız adına önem teşkil eder. Kremler kullanım miktarına göre orgazm hissini engelleyebilir. Prezervatif ilişki esnasında his durumunu engelleyebilir ve erken boşalmayı geciktirebilir. Çözüm odaklı öneriler arasında prezervatif de yer almaktadır. Durumun psikolojik boyutunda seks terapilerinin oldukça işe yarar bir yöntem olduğu söylenebilir.

Ön sevişme zamanının uzun tutulması, ve bazı tekniklerin uygulanması tedavide başarı şansını artırır. Dur, başla, sıkma tekniği çok önemli bir tekniktir. Hasta 4  hafta boyunca haftada 3 kez bu manevraları çalışıp, boşalmayı geciktirebilir. Sıkma egzersiziyle ise boşalma esnasında kendini tutmayı öğrenir. Bir de cerrahi yöntemler vardır.

 Bu yöntem aslında en son çare olarak kullanılır. Geri dönüşü yoktur. Penise giden sinirler cerrahi yöntemle kesilerek penisin duyarsızlaşması sağlanır. Aslında çok önerilmeyen yöntemdir. Eczanelerde satılan geciktiriciler fiyat olarak da gayet makul olduğu için ve anlık çözüm olduğu için böyle bir yönteme de gerek kalmamıştır.

Egzersiz ve Spor 

Egzersiz ve spor elbette ki her hastalığa çare olabildiği gibi bu duruma da birçok fayda sağlar. Egzersiz olarak pelvik kaslarını çalıştıran kegel egzersizleri önerilir. Günün her anı yapılabilir. Pelvik kaslarını çalıştırmak ilişki esnasında bu bölgedeki kasları kontrol edebilmeyi sağlar.

Ayrıca pelvik taban kaslarını çalıştıran spor ve fitnes hareketleri oldukça etkilidir. Ağız yoluyla alınan ilaçlar tedavide güzel sonuçlar sağlar. Bu ilaçlar ağızdan alındıktan 5 -10 gün arasında etkisini gösterir. Tıp ilerledikçe ilişkiden 1-2 saat önce ağız yoluyla alınan ilaçlar üretilmiştir. Bu ilaçların yan etkileri bulantı, yorgunluk terleme olarak görülebilir.

Erken Boşalma Geciktirici Ücretleri 

Eczanelerde satılan geciktiriciler fiyatları açısından oldukça makul fiyatlıdır. Belirtilen üzere sprey ve kremlerin orijinal olması önemlidir. Bu ürünleri sitemizden güvenle ve içiniz rahat olarak satın alabilirsiniz.

06 Nis 10:32

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.