WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Afrodizyak Ürünler Ne Kadar Etkili

Çok eski dönemlerden bu yana çeşitli gıdalarda yer alan afrodizyak etkisinin insanlarda cinsel yönden uyarı yaptığı biliniyor. Günümüzde de erkek ve kadınlar için özel üretilen çeşitli kozmetik ürünleri ve cinsel performans ürünlerinde afrodizyak etkili maddeler kullanılıyor. Afrodizyak ürünler ne kadar etkili Konusunda çeşitli araştırmalar yapılıyor ve kullanan kişilerde olumlu etkilerinin olduğu ortaya konuluyor. Cinsel sağlık ürünleri satışı yapılan online eczame sitemizden bu ürünleri hemen incelyebilirsiniz.

Erkekler ya da kadınlar yaşamış oldukları cinsel işlev bozuklukları için tedavi görmeye başladıklarında kendilerine afrodizyaklı ürünler önerilir. Kadınların ve erkeklerin günlük hayatlarında kullanmış oldukları bazı parfüm çeşitleri içerisinde afrodizyaklı ürün esansları kullanılıyor. Bu koku ile karşı cinsi baştan çıkartıyor ve cinsel uyarının gerçekleşmesini sağlayabiliyor.

Afrodizyaklı Ürünler Nelerdir?

Cinsel gücü artıran ve afrodizyak etkisine sahip çok sayıda doğal besin ürünü ve bitki çeşidi vardır. Cinsel sorunlar için ilaç üretimleri bu ürünlerin karışımları kullanılarak yapılır. Kişiler cinsel isteği artırmak için afrodizyaklı ürünleri düzenli olarak tüketmeye çalışır. En önemli ve etkili afrodizyaklı ürün çeşitleri şunlardır.

 • Kahve,
 • Keçiboynuzu,
 • Çikolata,
 • Çilek,
 • Zencefil,
 • Fındık,
 • Bal,
 • Vanilya,
 • İstiridye,
 • Muz,

Farklı coğrafyalarda yetişen çok sayıda bitki özünde de afrodizyak etkisi bulunuyor. Cinsel isteğin artırılmasını sağlayan masaj yağları, kremler, tablet ilaçlar ve parfümlerin üretimlerinde bu ürünler kullanılıyor ve istenilen etkisin kısa sürede gösterilmesi sağlanıyor.

Afrodizyak Etkili Masaj Yağları

Erkek ve kadınlarda günlük yaşanan stres ve çeşitli psikolojik sorunlar cinsel isteğin azalmasına ya da ilişki sırasında çeşitli sorunların yaşanmasına neden oluyor. Kadınlarda cinsel isteğin artması, erkeklerde ereksiyon ve erken boşalma sorunlarının giderilmesi için afrodizyak etkili masaj yağları kullanılabiliyor.

Bu masaj yağları ile gün sonunda masaj yapılarak yorgunluk atıldığında, yağın etkisi ile cinsel istek artmaya başlayacaktır. Bu etki hem erkeklerde hem de kadınlarda oluşacaktır. Masaj sonrası yaşanacak cinsel ilişkide bireyler istedikleri performansı gösterebilecektir. Afordizyaklı masaj yağları çeşitleri şunlardır.

 • Lovejoy,
 • ID lube,
 • Oil of secret,

Bu masaj yağları içeriklerinde, muz, çilek, kayışı, çikolata, vanilya, şeftali gibi afrodizyak etkisi yüksek ürün özleri yer alıyor.

Afrodikyaklı Masaj Yağlarının Faydaları

İnsanlar cinsel ilişkilerinin daha uzun sürmesi ve isteklerinin artması için çeşitli ürünleri kullanabiliyor. Afrodizyaklı masaj yağları ile yapılacak olan masajlar, vücudun tüm yorgunluktan ve stresten kurtulmasını sağlayacaktır. Afrodizyaklı masaj yağlarının bireye sağladığı faydalar şunlardır.

 • Tüm vücuda rahatlıkla uygulanabilir,
 • Yağın etkisi ile cildin nemlenme oranı artar ve toksinlerin atılmasını sağlar,
 • Vücut gerginliğinin giderilmesini sağlar,
 • Güzel kokusu ile cinsel isteğin artmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkilerin daha uzun sürmesini sağlar,

Erkekler ve kadınlar cinsel ilişki öncesinde masaj yağlarını kullandıklarında kısa süre içerisinde kendilerini cinsel ilişki için daha hazır hissetmeye başlarlar. Bu özgüvenin artmasını da sağlayacak ve cinselliğin en iyi şekilde yaşanmasına katkı sunacaktır.

Afrodizyaklı Parfüm Çeşitleri

Kadınlar günlük hayatlarında erkeklere göre daha fazla parfüm kullanır. Parfüm kokuları, doğal ten kokusunun bastırılmasını ve ortama daha iyi kokunun verilmesini sağlar. Afrodizyaklı feromon kadın parfümlerini kullanan kadınlar, erkekler tarafından daha çekici bulunur. 4 -5 metreden hissedilebilen kokular erkeklerin başını döndürecek ve cinsel istek uyarıları yapmaya başlayacaktır.

Kadınlar bu parfümleri kullanarak partnerlerini daha kolay etkileyebiliyor. Aynı şekilde erkekler için feromon sakal parfümleri afrodizyaklı olarak üretiliyor. Erkeklerde parfüm kokuları ile kadınların dikkatini çekmeye ve cinsel isteklerinin artmasının sağlayarak mutlu bir cinsellik yaşamaya çalışıyor. Afrodizyaklı feromon parfüm çeşitleri karşı cinsin aşık olmasını sağladığı için aşk parfümleri olarak da biliniyor.

Afrodizyaklı Ürünlerin Cinsel Sorunlara Etkisi

Erkekler yaşamış oldukları cinsel sorunlar için çeşitli ürünleri kullanmayı tercih ediyor. Bu ürünler, tablet, krem, jel ya da sprey şeklinde olabiliyor. İçerisinde etken madde olarak afrodizyaklı ürün bulunan cinsel performans takviye gıda ürünleri, erkeklerde sertleşme sorununu ortadan kaldırıyor. Cinsel birleşme sırasında yaşanan erken boşalma sorunları da bu ürünler kullanıldığında çözülüyor.

Afrodizyaklı ürünlerin kadınlardaki etkileri de cinsel isteksizliğin giderilmesi olarak kendisini gösteriyor. Afrodizyaklı cinsel performans ilaçlarını ya da parfümlerini kullanan kadınlar, cinsel isteklerinin artması ile birlikte ilişki sırasında cinsel organ kuruluğu sorunun giderildiğini görecektir. Erkeklerde ereksiyonun uzun sürmesini sağladığı için ilişkilerde uzun soluklu ve süreli olarak devam edebiliyor.

02 Nis 13:01

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.