WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Black Berry Bayan Azdırıcı Damla
Black Berry Bayan Azdırıcı Damla

Black Berry En Etkili Azdırıcı Damla

EM-1292

Black Berry En Etkili Azdırıcı Damla Eczane Satış

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Black Berry En Etkili Azdırıcı Damla Özellikleri

Cinsel hayatından sıkılan ve partnerlerine yetemediğini düşünen kişiler için sizlere önerecek olduğumu bu damlaya hemen sahip olabilir ve sonuçlarını kendiniz gözlemleyebilirsiniz. Cinsel hayatın devamlılığını korumak oldukça zor bir faktördür. Cinsel birlikteliklerde yaşanan bir takım sorunlar ilişkileri oldukça güç durumlara sokabildiği gibi her zaman başarısızlık oranını düşürebilmektedir. Cinsel hayatınıza istediğiniz gibi yön vermek için sizlere önerecek olduğumuz black berry en etkili azdırıcı damlayı kullanabilirsiniz. Kullanımdan çok kısa bir süre içerisinde cinsel dürtülerinizi harekete geçirecek olan bu damla, partnerlerinize muhteşem bir gecenin kapılarını açma şansını sizlere sunabilecektir. 10 ml değerine sahip black berry damlasını 10-12 kez kullanarak unutulmaz ve muhteşem geceler yaşayabilirsiniz.

Kadın Azdırıcı Black Berry Damla Nasıl Kullanılır

Muadil ürünleri gibi black berry bayan azdırıcı damla kullanımı da bir o kadar basit işlemlerden ibarettir. Yalnız bu aşamada etki görmek için dikkat etmeniz gereken bir takım hususlar yer almaktadır. Öncelikli olarak ürünü aç karnına ve alkolsüz içecekler ile birlikte tüketmeniz gerekmektedir. Bununla birlikte ilişkilerden yarım saat öncesinde tercih etmenizde her zaman yarar vardır. Doğru bir tüketim ancak bu şekilde sağlanabileceği gibi tam olarak etkisini de ancak böyle bir kullanım sonucunda yaşayabileceksiniz. Ortalama yarım saat gibi bir süre içerisinde etkisini gösterebilecek olan bu ürün cinsel dürtülerinizi harekete geçirerek sizlere her zaman muhteşem bir hazzı sunabilecektir.

Bayan Uyarıcı Black Berry Damla Fiyatları

Piyasada orjinalini zor bulabileceğiniz bir ürün olan black berry azdırıcı damla fiyatı sitemizde oldukça makul tutulmuştur. Cinsel hayatınızda her zaman daha iyi bir sonuç elde edebilmek için yaşayacağınız bu mutluluklardan mahrum kalmayın ve sizlerde orjinal bir ürün almaktan kaçınmayın. Ucuz fiyat garantisinin yanı sıra güvenli bir şekilde alışverişinizi tamamlamaya yardımcı olabilecek olan bu damlayı hemen kullanın ve sonuçlarını kendiniz gözlemleyin.

Black Berry Azdırıcı Damla Yararları ve Zararları
 • Cinsel performansınızı maksimum seviyeye çıkartır.
 • Cinsel dürtülerinizi harekete geçirebilirsiniz.
 • Partnerlerinize muhteşem bir haz sunabilirsiniz.
 • Etkili bir bayan azdırıcı haptır.
 • Çok kısa bir süre içerisinde etkilerini görebilirsiniz.
 • Alkol ile birlikte tüketilmemelidir.
 • Serin ve kuru ortamlarda muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.