WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Blue Demon Bayan Azdırıcı Damla
Blue Demon Bayan Azdırıcı Damla

Blue Demon Mavi Şeytan Bayan Azdırma Damlası

EM-1291

Blue Demon Mavi Şeytan Bayan Azdırıcı Orgazm Damlası

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Blue Demon Mavi Şeytan Bayan Azdırma Damlası Özellikleri

Bayanların cinsel isteksizlik sorunları aşılması zor gibi gözüken fakat aslında bir o kadar kolay bir şekilde çözülen bir sorundur. Cinsel hayatın devamlılığını sağlamak amacıyla üretilen bayan uyarıcı damlalar sizleri sekse karşı daha duyarlı bir hale getirebilecektir. Erkeklerin bu zamanlarda çok sıkıntılı günler geçirebilmektedirler. Fakat erkekler için cinselliğe bir takım sınırlandırmaların gelmesi ciddi sorunların oluşmasına sebep olabilmektedir. Cinsel hayatınızı kontrol altında tuttuğunuz sürece her zaman partnerlerinize karşı daha duyarlı bir hal alabileceksiniz. 5 Ml olması nedeniyle yaklaşık 6-7 kullanıma sahip olan bu ürün, kolay taşınabilir olması nedeniyle en çok tercih edilen ürünler arasında yer alabilmektedir. Blue demon mavi şeytan bayan azdırma damlası içerisinde barındırmış olduğu özel bitki özleri sayesinde sizlere her zaman aradığınız hazzı ve mutluluğu sunabilecektir. Yoğun afrodizyak etkisi ile ateşli geceler yaşamak için sizlerde daha fazla geç kalmayın !

Blue Demon Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır

Blue demon damla kullanımı oldukça kolay bir işlemden ibarettir. Cinsellikte sınırları oldukça zorlayacak olan bu ürün, sizlere her zaman yeni deneyim ve tecrübeler katabilecektir. Kullanım aşamasında dikkat etmeniz gereken sadece alkollü ve asitli bir içecek içerisine bu damlayı damlatmamanızdır. Bu şekilde bir kullanım ürünün sizler üzerinde oluşturacak olduğu etkiyi bir hayli düşürecektir. Cinselliği yeniden keşfetmenizi sağlayacak olan bu damlayı sizlerde hemen denemeli ve sonuçlarını kendiniz gözlemlemelisiniz.

Bayan Uyarıcı Blue Demon Damla Fiyatları

Etkili bayan arttırıcı ürünler arasında yer alan blue demon bayan damlası fiyatı oldukça uygun tutulmuştur. Her bütçeden kişilerin cinsel arzularını yeniden harekete geçirmesi için online eczanemizden güvenilir bir şekilde sipariş verebilir ve ürüne sahip olabilirsiniz.

Blue Demon 5 Ml Azdırıcı Damla Yararları ve Zararları
  • Cinsel performansınızı maksimum seviyeye çıkartır.
  • Orgazm olma hızını bir hayli arttırır.
  • Cinsel dürtülerinizi çok kısa bir süre içerisinde harekete geçirir.
  • Alkol veya asit bir içecek ile kullanılmamalıdır.
  • 18 yaşından küçük kişiler için uygun değildir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.