WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Lady era
Lady era

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla

EM-146153

Lady era bayan azdırıcı damla orijinal eczane güvenceli satış sitemizi hemen tıkla fırsatları sakın kaçırma!

599,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Oirijinal Lady Era Kadın Azdırıcı Afrodizyak Damla Eczane Satış

Lady Era azdırıcı damlaLady Era bayan azdırıcı damla kadınlarda cinsel performansı artırmak amacıyla uzman doktorlar tarafından üretilmiş olan bitkisel içerikli cinsel performans takviyesidir. Lady Era damlalar genel olarak en iyi bayan azdırıcı damlalardan birisi olarak bilinir ve dünya genelinde milyonlarca kadın tarafından düzenli olarak tercih edilen bir markadır. Kadınlarda cinsel isteksizlik, orgazm sorunları ya da vajina kuruluğu gibi çeşitli birçok rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır.

Tabii ki Lady era bayan uyarıcı damlalar sadece bu tarz rahatsızlıkları olan kişiler tarafından değil, cinsel ilişkilerindeki zevki ve hazzı artırmak isteyen her kadın tarafından kullanılabilir. Ancak Lady Era kullananların yorumları göz önüne alındığında ürünü genellikle bazı cinsel işlev bozukluklarıyla karşılaşan kişilerin kullandığı görülmektedir.

Ne yazık ki tıpkı erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da cinsel performansı düşüren ve ilişkiden alınan zevki azaltan birçok rahatsızlık bulunmaktadır. Bunların başındaysa cinsel isteksizlik ve ilişkiden soğuma durumu gelmektedir. Genellikle psikolojik faktörlere bağlı olarak meydana gelen bu rahatsızlık kadını cinsel ilişkiden uzaklaştırmakta ve çiftler arasındaki ten uyumunu zedelemektedir.

 

Aynı zamanda cinsel isteksizlik uzun süre boyunca devam eder ve tedavi edilmezse, vajina kuruluğu ve orgazm olamama gibi problemleri de beraberinde getirmektedir. Bundan dolayı eğer cinsel ilişkilerinizde isteksizlik yaşıyorsanız bu durumu geri plana atmamalı ve en kısa süre içerisinde cinsel isteği artıran damlalardan yardım almalısınız.

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla Etkileri

Lady Era bayan azdırıcı damla kadın vücudunda cinsel performansı artırmaya yönelik olarak gösterdiği birçok etki bulunmaktadır. Temel olarak kadınlarda cinsel isteği artırmak için üretilmiş olan bu ürünler aynı zamanda vajina kuruluğu ve orgazm yaşayamama gibi problemlerin de tedavisinde oldukça etkili olabilmektedir. Lady Era damlalar içeriği bakımından %100 doğal etkili ürünlerdir.

Bayanlarda cinsel isteği artıran bitki özleri, mineraller ve doğal karışımlardan elde edilmiş olan bu ürünler uzman doktorlar tarafından da test edilmiş ve onaylanmıştır. Bayan azdırıcı Lady Era damla kullanımının akabinde kısa süre içerisinde kana karışarak etkisini gösterir. İlk olarak vücuttaki libidoyu yükselterek kadınsı hormonlar salgılayan bu damlalar aynı zamanda kan dolaşımını da hareketlendirmektedir.

Böylece kadın vücudunda yüksek oranda cinsel istek uyandıran Lady Era azdırıcı damlalar bu sayede vajinanın da sulanmasını kolaylaştırarak vajinal kuruluğun önüne geçmektedir. Vajina çevresindeki hassasiyeti artırarak duyarlılığı güçlendiren orgazm damlaları ilişkiden alınan hazzı da oldukça artırarak özellikle uzun süreli ilişkilerde kişiye sürekli ve şiddetli orgazmlar yaşatmaktadır.

Bu sayede Lady Era azdırıcı damlalar başta cinsel isteksizlik olmak üzere vajina kuruluğu ve orgazm olamama gibi rahatsızlıkları %100 doğal yöntemlerle etki süresi boyunca ortadan kaldırmakta ve çiftlere tutku dolu birliktelikler sağlamaktadır. Online eczane sitemizden orijinal cinsel ürünleri güvenle sipariş verebilirsiniz.

Lady Era Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır?

Lady Era damla kullanımı çok basittir. Kullanımda cinsel ilişkiden yaklaşık 15 – 20 dakika kadar önce Lady Era damlayı bir bardak suya 7 – 8 kez damlatmak yeterli olacaktır. Lady Era damlalar tatsız ve kokusuzdur. Ancak su haricinde alkol ve asitli ya da sıcak içeceklerle birlikte tüketilmesi bayan azdırıcı etkisini azaltabileceğinden dolayı tavsiye edilmez.

Kullanımın akabinde kısa süre içerisinde etkisini gösterir. Lady era bayan azdırıcı damla etki süresi kişinin bünyesine ve vücut özelliklerine bağlı olarak yaklaşık 6 – 8 saat arasında devam etmektedir. Lady Era yan etki bakımından bilinen ciddi bir yan etkisi bulunmaz hafif baş ağrısı yapabilir. Hamile ya da emziren kadınların kullanımına uygun değildir. Kalp ve damar rahatsızlığı olanların ve 65 yaş üzerindeki kadınların kullanımdan önce doktor onayı almaları gerekmektedir. 

 

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.