WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

  • Yeni
Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla
Spanish Fly Bayan Azdırıcı Damla

Kadın Azdırma Damlası Spanische Fliege

EM-1285

Kadın Azdırma Damlası Spanische Fliege Eczane Satış

350,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
  • Fırsat

Kadın Azdırma Damlası Spanische Fliege Özellikleri

Bir bayanı sekse karşı duyarlı yapmak sanıldığı kadar kolay bir iş değildir. Sizlere burada anlatacağımız damla her türlü ihtiyaçlarınızı giderecek cinstedir. Kullanacak olduğunuz bu damla sayesinde cinsel ilişki yaşayacağınız her gece normalinden çok daha fazla ateşli bir şekilde geçebilecektir. Cinsel hayatta duyarlılık kazanmak ve partnerlerin isteklerine ne iyi şekilde cevap verebilmek oldukça önemli bir husustur. Doğru uygulamalar sonucunda kullanacak olduğunuz cinsel ürünler sayesinde sizlerin de sekse karşı duyarlılığınız artabilir ve etkili bir şekilde cinsel birliktelikler yaşayabilirsiniz. Spanische fliege damla bu yönde sizlerin ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik özel formüllerle birlikte 20 ml değerinde üretildiğinden ve tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olmasından dolayı sizlere kusursuz bir seks yaşayabilme imkanı sunabilmektedir. Kadın azdırma damlası spanische fliege sayesinde bir çok kadın bu sorunlarından çok kısa bir süre içerisinde kurtulabilmiş ve cinsel hayatlarında her zaman mutlu olmayı başarabilmiştir. Sizlerde hazzın ve zevkin doruklarına ulaşmak için daha fazla geç kalmayın !

Kadın Azdırıcı Damla Spanische Fliege Nasıl Kullanılır

Spanische fliege azdırıcı damla kullanımı oldukça kolay bir kullanım ve içeriğe sahiptir. Damla olması nedeniyle etkisini en iyi şekilde hissedebilmek için farklı şekillerde kullanılabilmektedir. Direk olarak yüksek bir etki görmek istiyorsanız dil altına damlatarak uygulayabileceğiniz bu damla, 20 dakika gibi bir süre içerisinde tam olarak etkisini gösterebilecektir. Dil altı yerine meyve suyu ya da normal su gibi saf su niteliği taşıyan içecekler içerisine 8 ile 10 damla arasında damlattığınız takdirde de yüksek etkiye sahip olabileceğinizi unutmamalısınız.

Spanische Fliege Bayan Uyarıcı Damla Fiyatları

Bir bayanın kısa süre içerisinde uyarılmasını gerçekleştirecek olan bu ürün, sizlere her zaman daha iyi bir şekilde geri dönüş alma imkanı sunabilecektir. Online ve güvenli bir şekilde bu damlaya sahip olmak istiyorsanız eğer sitemizde en uygun fiyat garantisi ile bu damlaya ulaşabilirsiniz. Spanische fliege bayan azdırıcı damla fiyatı her bütçeden kişilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmesi adına oldukça uygun tutulmuştur.

Spanische Fliege Kadın Uyarıcı Damla Yararları ve Zararları
  • Oldukça etkili bir bayan azdırıcı ürünüdür.
  • Cinsel isteğinizi maksimum seviyeye çıkarır.
  • Afrodizyak madde içermesi ile birlikte yüksek hazza sahip olabilirsiniz.
  • Cinsel isteksizlik ve soğukluk gibi sorunlar tamamen ortadan kalkar.
  • 18 yaşından küçükler kullanmamalıdır.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

    © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.