WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Musele Bayan Azdırıcı Damla
Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele Bayan Cinsel İstek Artırıcı Afrodizyak Damla

EM-1094

Musele Bayan Azdırıcı Cinsel İstek Artırıcı Afrodizyak Damla

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Musele Bayan Cinsel İstek Artırıcı Afrodizyak Damla Özellikleri

Kadınları azdırmak belirli zamanlarda oldukça zor bir faktördür. Hele ki sekse karşı bütün duygularını ve inancını yitirmiş olan bir kadını tekrardan kazanabilmek bir o kadar zordur. Cinsel hayatın devamı için bu konuda uygulanması gereken bir takım hususlar yer almaktadır. Öncelikli olarak bayanların bu sorunlarının farkına varmaları ve çözüm yollarını denemek istemelerinden gelmektedir. Çözüm yolları için sizlere oldukça etkili bir ürün olan musele afrodizyak damlayı önereceğiz. Şuana kadar cinsel isteksizlik sorunu yaşayan bir bayan bu damlayı kullanıp da etki görmedim diyemez. Oldukça yüksek etki derecesine sahip olan bu ürün, sizlere her zaman kesin sonuçları üretebilecektir. Cinsel hayatın devamlılığını istiyorsanız sizlerde bayan uyarıcı damla kategorisinde yer alan ve muadil ürünlerine göre 20 ml değerinde büyük bir boyuta sahip musele kadın azdırıcıyı denemelisiniz.  

Bayan Uyarıcı Damla Musele Nasıl Kullanılır

Cinsel birlikteliklerden önce kullanmanız gereken musele bayan azdırıcı damla kullanımı oldukça kolaydır. Ürünü sıcak ya da soğuk bir içecek içerisinde damlatıp kullanmanız durumunda son derece yüksek bir etki görebileceğinizi unutmamalısınız. Cinsel hayatın devamlılığını sağlayacak olan bu ürün, piyasada satışı bulunan ve oldukça dikkat çekici bir özelliğe sahip olan bir damladır. Ürünü kullandıktan sonra ortalama olarak 30 dakika gibi kısa bir süre içerisinde etkilerini görebileceğinizi unutmamalısınız. Renksiz geçen gecelere artık sizlerde bir son demek istiyorsanız hemen bu ürünü kullanarak partnerlerinizi zevkten dört köşe yapın !

Musele Bayan Azdırıcı Damla Fiyatları

Musele damla fiyatı piyasada en uygun fiyat garantisi ile sitemizde satışa sunulmuştur. Sekse karşı duygularınızı harekete geçirecek olan bu damlayı sizlerde hemen kullanarak kısa sürede partnerlerinizi çıldırtabileceksiniz.

Afrodizyak Etkili Musele Damla Yararları ve Zararları

 • Cinsel performans sağlayıcı bir üründür.
 • Cinsel hayatın devamlılığını sağlar.
 • Sekse karşı daha bir duyarlı olabilirsiniz.
 • Yoğun afrodizyak etkisi içerir.
 • Kısa sürede partnerlerinize ve sekse karşı duyarlı olabilirsiniz.
 • Aynı zamanda vajinismus tedavisinde de kullanılabilir.
 • Çocukların ulaşamayacağı serin ve güneş görmeyen bir ortamda muhafaza edilmelidir.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.