WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
Sexotic Bayan Azdırıcı Damla
Sexotic Bayan Azdırıcı Damla

Sexotic Bayan Azdırıcı Cinsel Damla

EM-1334

Sexotic Bayan Azdırıcı Cinsel Damla Eczane Fiyatı

399,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Sexotic Bayan Azdırıcı Cinsel Damla Özellikleri

Cinsel hayatınızda yaşayacak olduğunuz gizemi sonuna kadar hissetmek artık sizlerin de elinde olan bir şey. Çünkü önerecek olduğumuz bayan uyarıcı damlalar sayesinde cinsel hayatınızda normaline oranla çok daha fazla zevk alabilecek ve bunu partnerlerinizle birlikte paylaşabileceksiniz. Cİnsel hayatın önemini anlamanızı sağlayacak olan sexotic bayan azdırıcı cinsel damla ile sizlerde kendinizi mutluluğun zirvesinde hissedebileceksiniz. Kısa sürede seksi yeniden keşfetmek için hemen sizlerde elinizi çabuk tutmalısınız. En etkili ve en çok tercih edilen tamamı bakanlık onaylı cinsel ürünler sitemiz de kampanyalı fiyatları ile satış yapılmaktadır.

Sexotic Bayan Azdırıcı Damla Nasıl Kullanılır

Bayan azdırıcı damla fiyatCinsel hayatınıza farklılık ve yenilik getirecek olan sexotic damla kullanımı oldukça basit ve kolay işlemlerden ibarettir. Ürünü kullanmadan önce yapılması gereken ve tam olarak etkisini görmek için dikkat edilmesi gereken bir kaç faktör yer almaktadır. Bunların en önemlisi alkollü ve asitli bir içecek ile birlikte ürünü tüketmemeniz gerekmektedir.

Bu şekilde bir tüketim sizler üzerinde oluşturacak olduğu etkiyi düşürebileceği gibi her zaman performansınızı etkileyecektir. Bunun yanı sıra meyve suyu ya da bol su içerisine damlatmanız tavsiye edilmektedir. 10 ile 12 damla arasında damlatmanız dahilinde üründen tam olarak etki görebileceğinizi unutmamalısınız.

Sexotic Bayan Uyarıcı Damla Fiyatları

Cinsel hayatınızı etkileyecek olan sexotic bayan damlası fiyatı sitemizde oldukça uygun tutulmuştur. Sizlerde bu muhteşem performanstan yararlanmak istiyorsanız stoklar tükenmeden elinizi çabuk tutmalısınız.

 

Sexotic Etkili Bayan Azdırıcı Damla Yararları ve Zararları

 • Cinsel performansı maksimum seviyeye çıkar.
 • Cinsel isteksizlik adına yaşamış olduğunuz bütün sorunlardan kurtulabilirsiniz.
 • Etkili bir bayan uyarıcı damla ürünüdür.
 • Şehveti ve seks arzusunu arttırabilecek bir seviyededir.
 • Sağlık açısından her hangi bir zararı yoktur.
 • 18 yaş altı kişiler için kullanımı önerilmez.
 • Çocuklardan uzak tutulması gereken bir üründür.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.