WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Penis Pompası İşe Yarıyor Mu?

Penis, cinsel ilişkiye gireceği zaman büyüme gösterir. Buna tıp dilinde ereksiyon denilmektedir. Erkeklerin bazıları sorunsuz bir şekilde ereksiyon yaşarken bazıları ise sıkıntılı bir ereksiyon yaşarlar. Sertleşme ve büyüme olmadığı zamanlarda cinsel ilişki de olmaz. Çünkü erkeğin tam olarak boşalabilmesi ve cinsel temasta bulunabilmesi buna bağlıdır. Ancak erkeklerin bu sorununa karşı çeşitli çözümler vardır. Bu çözümlerden biri penis pompalarıdır. Penis pombası, ereksiyon problemi yaşayan erkekler çok avantajlı bir çözümdür. Peki, penis pompası nedir? Nasıl kullanılır? Penis pompası işe yarıyor mu? Penis pompasına dair tüm ayrıntılar aşağıda anlatılmıştır.

Penis Pompası Nedir?

Uzama ya da sertleşme bozukları yaşayan erkeklerin kullandıkları bir ürün olarak bilinir. Özellikle de prostat sonrasında meydana gelen sertleşme problemlerinden kurtulmak için kullanılır. Penis pompasına, vakum pompası adı da verilmektedir. Bu pompanın amacı, penisin uzamasını sağlamaktır. Doğru kullanımda etkili bir uzama meydana gelecektir. Penis pompası, faydaları olan bir üründür. Ancak bu pompanın zararlarını da bilmeniz gerekir. Çünkü pompa kullanımı sonucunda ne gibi sorunlar yaşanabileceğini önceden bilmek, tedbir için gereklidir. Uzmanlar, penis pompası kullanımında dikkatli olunması gerektiğini söylemektedirler.

Penis Pompasının Faydaları Nelerdir?

Penis pompasının faydaları şunlardır:

 • Penisin oldukça kısa bir süre içerisinde büyümesi sağlanır.
 • Büyüyen penisin aynı zamanda kalınlaşmasını da sağlar.
 • Erken boşalma durumunu engeller.
 • Eğer peniste herhangi bir yamukluk var ise bu yamukluğu düzeltir.
 • Cinsel hazın iyi alınmasını sağlar.
 • Bazı prostat hastalıkları önlenebilir.
 • İktidarsızlığa iyi gelir.

Penis pompalarının bu gibi faydalar sağlaması, erkekleri birçok sorundan kurtarmaktadır. Ancak penis pompasının bu faydaları kadar zararları da bulunmaktadır. Penis pompaları son yıllarda çok fazla satın alınmaktadır. Bunun nedeni ereksiyon problemlerinin daha yaygın hale gelmesinden dolayıdır. Birçok erkek, ereksiyon sorununu dile getirme konusunda çekingendir. Bu nedenle de doktora gitmek istemezler. Bu tür ürünleri kullanarak çözüm bulmak isterler. Penis pompası, bu alanda alınabilecek en iyi ürünlerden oluyor.

Penis Pompasının Bir Zararı Var Mıdır?

Genellikle faydaları ile ön plana çıkan penis pompalarının zararları da bulunuyor. Penis pompasının zararları ise şunlardır:

 • Peniste birtakım kızarıklıklar oluşabilir.
 • Peniste bazı morarmalar meydana gelebilir.
 • Alerjik enfeksiyonlar oluşabilir.

Penis pompası alırken güvenilir bir yerden alım yapmalısınız. Çünkü bu tür ürünler, penisinize doğrudan temas etmektedir. Penise temas eden şeylerin sağlıklı olması çok önemlidir. Ayrıca bilinmeyen yerlerden penis pompası almak, kanserojen madde bulunma riskini taşır. Bu kanserojen maddeler ise penisinizin büyük zarar görmesine neden olabilir. Hatta kalitesiz olan penis pompaları yüzünden idrar esnasında yanma hissi de yaşanabilir.

Penis Pompası Nasıl Kullanılır?

Penis pompası, son derece kolay kullanılır. Hatta kolay kullanımından ötürü oldukça fazla satın alınır. Penisinizi pompanın içerisine yerleştirerek vakum yapmanı gerekir. Bu vakum sayesinde penisteki kan miktarı artmaya başlar. Böylece penisin büyümesi gerçekleşir. Vakum işleminin 5-8 dakika boyunca yapılması uygundur. Bu sürenin gereğinden daha fazla tutulması, peniste ciddi zararlar ortaya çıkarır. Özellikle de bu kadar önemli bölgelerinize uyguladığınız yöntemleri kafanıza göre yapmamalısınız.

Penis Pompası Ne İşe Yarar?

Penis pompası, penisi uzamayan ve sertleşmeyen erkeklere çözüm sunan bir üründür. Pompa sayesinde maksimum bir uzama yakalanabilir. Böylece penisin doğal yollarla büyümesi gerçekleşir.

Penis Pompası Kullanırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Penis pompası kullanırken bazı durumlara dikkat edilmelidir. Bazı erkekler, daha iyi sonuç alacakları yanılgısına kapılarak penis pompasını belirtilen zamandan daha fazla kullanırlar. Ancak böyle bir şeye kalkışmak, penise hem biyolojik hem de fiziksel bir zarar verir. Pompayı kullanmadan önce penisin her yerini steril etmeniz gerekir. Uygun temizlik sağlanmazsa penisinizde alerjik enfeksiyonların görülmesi kaçınılmazdır. Penis pompalarının kullanımı kolay olsa bile böyle durumları yaşamamak için dikkatli olunmalıdır.

Penis pompası hakkında bilmeniz gerekenler yukarıda anlatılmıştır. Pompaların henüz tam olarak ne kadar işlevsel oldukları bilimsel olarak kanıtlanmamıştır. Ancak penis pompasını kullanan kişiler, bu kullanımlarında istenilen sonuçları aldıklarını belirtmişlerdir. Penis pompasını ne şekilde kullandığınızı iyi bilmelisiniz. Kullanım hakkında bilgi almadan pompayı kullanmamalısınız. Aksi halde penisinize geri dönüşü olmayan zararlar verme ihtimaliniz yüksek olur.

 

04 Şub 2022 13:42

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.