WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

 • Yeni
V - Pills
V - Pills

Cep Boy En Ucuz Geciktirici Sprey V Pills Kalem Sprey

EM-1206

Cep Boy En Ucuz Geciktirici Sprey V Pills Kalem Sprey

299,00
İndirim

- +
VAR
Favorilere Ekle
 • Fırsat

Cep Boy En Ucuz Geciktirici Sprey V Pills Kalem Sprey Özellikleri

Erken boşalmayı geciktirmenin belli başlı yolları elbette ki de vardır. Uzun yıllardır bu sorun erkeklerin en belalı sorunlarından biridir. Nitekim gelişen teknoloji ile çok iyi yollar sarfedilmiştir. Çözüm yolu olarak en önde gözükenler cep boy en ucuz geciktirici sprey pills kalem sprey ürünüdür. Hem ergonomik yapısı hem de oldukça mantıklı bir çözüm sağlaması bu ürünün en belirgin yanlarından biri olarak görüntülenmektedir.  Ayrıca %100 bitkisel formda hazırlanan bir üründür. Son derece başarılı olması da bu ürünün kullanılırlık sayısını da artırmaktadır. V pills delay sprey olarak a bilinen bu ürünün sağlık açısından hiç bir zararı bulunmamaktadır. Aksine cinsel mutluluğunuzu ve sağlığınızı sizlere yeniden kazandırabilecek güçte olacaktır. Bu mükemmel üründen satın almak için yapmanız gereken şeylerden biri hemen sitemize girip v pills kalem geciktirici sprey satın almak olacaktır.

V Pills Kalem Geciktirici Sprey Nasıl Kullanılır

V pills geciktirici sprey kullanımı maksimum 3-4 sıkım olarak uygulanmaktadır. Bu doğrultuda en etkin başarılı sonuçları bizzat görebilirsiniz. Ortalama bazda sıkım yapıldığında içten uyuşturma tekniğini kullanacaktır. Bu erken boşalmanın gecikmesi durumuna en iyi gelecek yöntemlerden biri olacaktır. Bu uygulamayı ilişkiden 30 dakika evvel yapmanız gerekir. Uygulandıktan sonra üzerine prezervatif takılabilmektedir. Herhangi bir sorun yaratmayacağından şüphe duymamalısınız.

Geciktirici Kalem Sprey Fiyatları

V pills geciktirici kalem sprey fiyatı tüm geciktirici ürün yelpazemiz içerisinde en uygun rakamlara satılmaktadır. Üstelik bu rakamı başka bir erde bulabilme imkanınız kesinlikle olmayacaktır. En uygun kampanyalardan yararlanabilmek için sitemizi sürekli olarak takip etmenizi önermekteyiz.

V Pills Geciktirici Kalem Sprey Yararları Ve Zararları

 • Erken boşalma sorununuzu daha ilk seferde bile yenebileceksiniz.
 • %100 bitkisel bu olduğunu söyleyebiliriz.
 • Vitaminler ile zenginleştirilerek aynı zamanda penise bakımda uygulanması sağlanmıştır.
 • Art arda girilen ilişkilerde uzun süreler geçirebiliyorsunuz.
 • 18 yaşından büyükler içindir.
 • Çocuklardan uzak tutulmalıdır.
 • Gün içerisinde iki kereden fazla tüketilmemelidir.
 • Güneşli yerlerde bekletmeyiniz.

Bu ürünü denediniz mi? Yorum ekleyin

Güvenlik Kodu

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Benzer Ürünler

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.