WhatsApp Destek

900₺ ve üzeri siparişlerinizde KARGO BEDAVA

Geciktirici Krem Nasıl Kullanılır?

Geciktirici kremin ne olduğunu bilmeyenler geciktirici krem nasıl kullanılır incelemesini yaparak konu hakkında bilgi sahibi olabilirler. Geciktirici kremler, cinsel ilişki sırasında erken boşalmayı önleyen ve cinsel ilişkiden keyif alınmasını sağlayan ürünlerdir. Ürünlerin kullanımı son derece pratiktir. Geciktirici kremleri hem kadın hem de erkekler kullanabilir. Vücuda masaj yaparak uygulanması gerekir. Çok az sıkılarak sürülen kremler kısa sürede etki etmeye başlarlar.

Geciktirici Krem Ne İşe Yarar?

Geciktirici kremlerde tıpkı jel hap ya da spreyler gibi boşalmanın önlenebilmesi için kullanılırlar. Geciktirici kremlere karşı insanların önyargısı vardır ve bu durumdan çekinirler. Fakat bu ürünlerin kullanımı, kullanıcılar için çok önemli avantaj sağlar ve sağlıklı birlikteliği sağlar. Halk arasında bu konuya karşı bir baskı vardır. Fakat kullanıcılar bunu farklı yollarla temin ederek kullanımlarını sağlarlar.

Geciktirici kremler çok etkili ürünlerdir. Bunda tercih edilen geciktirici kremlerinde etkisi vardır. Kaliteli olan seçenekler kullanıcıların beklentilerini karşılayabilirler. Geciktirici spreylerin etkileri bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Dolayısıyla kullanıcılar bilimselliğe dayanarak bu ürünlerin kullanımlarını sağlarlar. Ayıp bir durummuş gibi karşılansa da geciktirici kremler keyifli bir cinsel ilişkinin temelini oluşturur.

Geciktirici Krem Etkili Midir?

Geciktirici krem ürünleri erken boşalma konusunda en etkili olan ürünlerdendir. Pratik kullanım sağlaması ve amacına uygun olması nedeniyle kullanıcılar tarafından tercih edilirler.

Geciktirici kremleri daha önce kullanmayanlar, kremleri denemeden yargılamamalıdırlar. Bu ürünler sayesinde kişilerin sorunları ortadan kaldırılabilir. Geciktirici ürünler içerisinde en etkili olanlar, geciktirici kremlerdir. Bu ürünler sık yaşanan ereksiyon sorunlarında en verimli ürünlerdendir.

Geciktirici Krem Etkisi Ne Kadar Sürer?

Geciktirici kremleri uyguladıktan sonra kullanıcılarda etkileri hemen görülmeye başlar. Cinsel ilişkilerinde tatmine ulaşmak isteyenlerin doğru zamanda uygulama yapması gerekir. Bunun için ilişkiden 1 saat öncesinde ürünlerin kullanılması gerekir. Geciktirici kremleri kullanacak olanların o bölgeyi kuru tutması gerekir.

Eğer ki kuru bir bölgeye uygulanırsa bu şekilde fayda elde edilemez. Kullanıcıların bunlara dikkat ederek uyguladıkları geciktirici kremler 24 ve 36 saate kadar etki edebilirler. Bu da cinsel ilişki süresi için çok başarılı bir zaman dilimidir.

Geciktirici Kremlerin Zararları Var Mı?

Geciktirici krem kullanmak kullanıcılar için çok fazla avantaj sağlar. Fakat kullanıcıların bu kremlerin zararlarını da göz önünde bulundurması gerekir. Geciktirici olan ürünlerin belli bir kullanım şartları vardır. Bu şartlar yerine getirildiğinde kullanıcılar kremlerle alakalı sorun yaşamazlar.

Geciktirici kremler ülkeye girerken gümrük memurlarının incelemesinden geçer. Klinik ortamlarda yapılan incelemeler sonucunda kremlerin zararları incelenir. Sağlığa zarar verebilecek ürünlerin gümrükten geçişi yapılmaz. Geciktiricilerin zararları ancak yanlış kullanımlarından dolayı ortaya çıkabilir.

En İyi Geciktirici Krem Seçenekleri

Piyasada geciktirici krem olarak satılan çok fazla ürün seçeneği vardır. Fakat bu ürünlerden bazıları kalitesiyle ön plana çıkar. Geciktirici kremler arasında seçim yapılırken muhakkak kaliteliler seçilmelidir.

En iyi geciktirici krem seçeneklerinden bazıları şunlardır;

 • Rhino krem
 • Proloonging krem
 • Eros krem gibi geciktirici kremler en iyi krem seçeneklerindendir.

Bu kremler eczane ya da internet siteleri üzerinden alınabilir. Eczaneden alınacak olan geciktirici kremler daha güvenlidirler. Fakat uygun fiyat göz önünde tutulduğunda internet üzerinde satılan kremlerde tercih edilebilir.

Geciktirici Krem Dışında Alternatifler

Geciktirici kremler ortaya çıkmadan önce insanlarda erken boşalma sorunları vardı. Bu sorun kişilerin hayatının gerçeği olup bununla mücadele edilmesi gerekir. Daha iyi cinsellik deneyimlerini için bu konuya çok dikkat edilmesi gerekir. Geciktirici krem kullanımının yanı sıra tercih edilecek doğal cinsel sağlık ürünleri de vardır.

Bunlardan bazıları şunlardır;

 • Yeşil soğan
 • Sarımsak
 • Zencefil
 • Çörekotu
 • Havuç
 • Bamya
 • Karanfil
 • Çakışır otu
 • Kuşkonmaz kökü gibi doğal ürünlerde kullanılabilir.

Bu ürünler sayesinde erken boşalma sorunu bitkisel olarak çözülebilir. Krem, hap, sprey ya da jel gibi geciktirici ürünleri tercih etmeyenler bu ürünleri tercih edebilirler. Bu sayede kullanıcıların kafasında oluşan soru işaretlerinden de kurtulmak mümkündür.

Geciktiricilerin içerisindeki ürünlerin zarar verebileceği düşüncesi vardır. Bu düşünceyi taşıyanlar doğal ürünlerle kendi düşüncelerini aşabilirler. Doğal olan bu ürünlerin hepsi ayrı özelliklere sahiptir. Fakat kullanan kişilerin ortak sorunu olan erken boşalma sorunun çözülmesinde kullanılırlar.

27 Mar 13:38

  © 2022 Royal Eczane. Tüm hakları saklıdır.